10 GADU KOPĀSANĀKŠANA + ADWARDS2014 GADAGRĀMATA23-03-2015

Tieši pirms 10 gadiem martā kopā sanāca 18 lielākās Latvijas aģentūras un 50 radošo nozaru pārstāvji, lai dibinātu Latvian Art Directors Club.

20.maijā tas notika pavisam oficiāli - caur birokrātiju, B3 veidlapām, preses konferenci, ar toreizējās LR Kultūras ministres Helēnas Demokovas un Eiropas Art Director Club prezidenta Johanes Nevrkla dalību, šampanieti un žurnālistiem.

Pirms 10 gadiem pie dibināšanas izvirzītais mērķis "Organizācija LADC apvienos Latvijas dizaina, reklāmas un radošos profesionāļus ar mērķi veicināt jaunās radošās paaudzes izglītību reklāmas un dizaina jomā," nav mainījies un nākamajā desmitniekā iekāpsim ar vēl lielāku entuziasmu, jo visa šī pieredze liecina, ka jums interesē un mums sanāk.

2014. gadā esam daudz un labi pastrādājuši, izglītojušies un apbalvoti. IX radošās izcilības festivāla Adwards2014 "The annual gathering of creative machines" ceremonijā esam apbalvojuši labākos ar 33 no iesniegtajiem 300 darbiem. Šogad esam noklausījušies 17 starptautisku lektoru lekcijas.

Uz šīs pozitīvās nots vēlos uzaicināt visus biedrus, nebiedrus, draugus un interesentus uz nelielu kopāsanākšanu par godu mums pašiem, LADC desmitgadei un Adwards2014 gadagrāmatas iznākšanai. Ar gardiem kokteiļiem cienās Absolut, bet smīdinās Comedy Latvia.

Visi interesenti aicināti 4dien, 26. martā Albert Hotel 11. stāvā (Dzirnavu ielā 33) plkst. 19.00.

Piesakies FB eventam te

Draugi & Partneri