Aicinām pieteikties jauno reklāmistu skolai #LADCskola 2016./2017. mācību gadam!17-05-2016

LADC skola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas 9 mēnešus, no 2016. gada septembra līdz 2017. gada maijam, savā paspārnē skolos un iedvesmos 20 talantus no visas Latvijas. LADC skola ietvaros studenti apgūs visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie zinošākajiem reklāmas un dizaina praktiķiem. *

Lai pretendētu iekļūt LADC skola 2017. gada klasē, interesentiem jāizpilda LADC piedāvātie darba uzdevumi jeb brīfi līdz 2016. gada 6.jūnijam. Lēmumu par 2016./2017. mācību gada klases sastāvu pieņem LADC izraudzīta Latvijas reklāmas praktiķu žūrija 10 un vairāk ekspertu sastāvā.

Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo mēģināsim iemācīt. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – nu ko, mēģināsim no tevis uztaisīt nākamo Bernbahu.

LADC skola veidota moduļu sistēmā. 9 moduļos piedāvāsim tev apgūt visas reklāmas svarīgākās komponentes. Papildus visām zināšanām un prasmēm, ko iegūsi lielākajās reklāmas un dizaina aģentūrās, piedāvāsim arī apmeklēt dažādas gan vietējo, gan importa radošo jomu spīdekļu lekcijas.

Un tagad pats labākais - LADC skola pasniedzēji ir reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi, ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, simtiem miskastē izmestām, bet desmitiem realizētām idejām. Mums labāku nav. Ēriks Stendzenieks, Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Nilss Sakss, Pauls Bankovskis, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Voldemārs Dūdums, Gints Apsīts, Pēteris Līdaka, Jānis Joņevs un daudzi citi tevi vedīs pa reklāmas dzīves labirintiem, mācīs domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski.

Latvijas radošās nozares lielākie vārdi ir apvienojušies, lai izskolotu un darba tirgū ievestu nākamo radošo paaudzi, kas konkurenci nezina. Tāpēc LADC skolu absolvēs tikai tie studenti, kas apmeklēs visas lekcijas, meistarklases un izpildīs visus mājasdarbus. Tas ne tikai tev dos nenovērtējamu pieredzi, bet arī garantēs labi atalgotu darbu, kurā ar savām zināšanām, idejām un pieredzi būsi viens no tiem, kas Latvijas radošuma latiņu pacels nākamajā līmenī.

LADC skola notiks katru pirmdienu un trešdienu no plkst. 10.30 – 15.30. Papildus tiks rīkoti citi pasākumi, kuru precīzi datumi un laiki taps zināmi skolas norises laikā.

LADC radošās izcilības skolas maksa ir 999eur par visu mācību gadu maksājot vienā maksājumā līdz 2016. gada 11.jūlijam un 1200eur maksājot 3 maksājumos (400eur līdz 11.jūlijam, 400eur līdz 11.augustam, 400eur līdz 11.septembrim).

Visas aktualitātes, skolas programmas izmaiņas, papildinājumus, jautājumus un atbildes visi uzņemtie studenti aicināti apspriest vienuviet Facebook grupā #LADCskola_STUDENTI_KLASE2017

Ja ir kādi jautājumi, jebkurā laikā nekautrējies zvanīt vai rakstīt skolas organizatorei Anetei Frankai 2670810,

* BRĪDINĀJUMS! Šī nav vieta vārgajiem. Būs grūti un daudz. Ja strādā, pirms pieteikšanās sirsnīgi aicinām apspriesties ar darbavietas vadību, jo tevis nebūs divas dienas nedēļā, bet pārējā laikā tavas domas būs pie brīfiem, mājasdarbiem un jaunām idejām.

 

 

 

Draugi & Partneri