Aicinām uz "Behance Portfolio Reviews Riga" 12. maijā27-04-2016

12. maijā pirmo reizi Latvijā notiks www.behance.net pārstāvētais portfolio darbu apskats, radošo personību tikšanās “Behance Portfolio Reviews Riga”. Tā galvenais mērķis – vienot jaunos un pieredzējušos reklāmas un dizaina nozares pārstāvjus, lai diskutētu par portfolio darbu izstrādi un dalītos ieteikumos, kā tos uzlabot.

Galvenā tēma ir savas radošās karjeras veidošana un tajā paredzētas 3 daļas. Iesākumā par radošās industrijas aisberga redzamo un neredzamo daļu savā pieredzē dalīsies aģentūras !MOOZ vadošais radošais direktors un LADC prezidents Ēriks Stendzinieks. Pēc tās par to, kā no grafiskā dizainera kļūt par dizaina studijas īpašnieku, stāstīs aģentūras “WIG” izveidotājs Dāvis Vilcāns.

Otrās daļas ietvaros jaunajiem dizaineriem tiks dota iespēja dalīties grupās un iepazīstināt ar saviem portfolio darbiem gan jau minētos runātājus, gan īpašos viesus, profesionālus dizainerus – Aigaru Mami (grafikas dizaineru, studijas “Overpriced” līdzīpašnieku, LMA pasniedzēju), Lieni Drāznieci (grafisko dizaineri, vadošo “Madara Cosmetics” dizaineri) un citus nozares līderus.

Pēc darbu apskates vērtētāju komanda 3 progresīvāko portfolio radītājiem piešķirs portāla “Behance” oficiālos “Behance appreciation award” apbalvojumus. Savukārt visspilgtākais pārstāvis iegūs “Adobe” īpašo balvu - 1 gada abonementu visām “Adobe Creative Cloud” programmatūrām.

Tā kā vietu skaits ir ierbobežots, dalībnieki aicināti pieteikt savu dalību pasākuma “Behance Portfolio Reviews Riga” Facebook lapā. 

Draugi & Partneri