Aicinām uzņēmumus pievienoties LADC biedriem!20-10-2015

Par LADC biedru var kļūt ikviens uzņēmums, kam ir interese izglītot un iedvesmot savus darbiniekus, piedāvajot tiem veselu gadu apmeklēt radošo prātu no visas pasaules lekcijas un meistarklases. Biedru rindās īpaši vēlamies redzēt uzņēmumus, kuri ir reklāmdevēji, lai ne tikai reklāmu radītāji, bet arī uzņēmumu mārketinga darbinieki būtu vienlīdz izglītoti. 

IEGUVUMI:

* LADC ik mēnesi rīko pasaules radošāko prātu lekcijas, seminārus un meistarklases. “Radošie prāti” nozīmē mārketinga, brenda, jauno un tradicionālo mediju speciālisti. Arhitekti, mūziķi, fotogrāfi, rezisori, filosofi, dizaineri. Kas šiem radošajiem prātiem kopīgs – tie zina, kā pārdot idejas. Mēs neaicinām vientuļus dzejniekus. Aicinām pasaulē veiksmīgākos cilvēkus, kuri stāsta savu veiksmes stāstu, pasaules redzējumu un attieksmi. Citiem vārdie sakot – iedvesmo. Uzņēmumiem, kas ir mūsu juridiski biedri, ir iespēja visus LADC rīkotos pasākumus apmeklēt bez maksas visa gada garumā. Tā ir iespēja kopā celt un attīstīt mārketinga kvalitāti un efektivitāti, iedzīvināt pasaules labāko komunikācijas un mārketinga praksi, izglītot gan sevi, gan savus darbiniekus - parādīt viņiem, kas notiek „aiz žoga”. Tā ir iespēja mācīties un augt, lai kopā dotos uz „izcilu risinājumu” zemi.

* Ik gadu tiek rīkots nozīmīgākais un lielākais notikums Latvijas radošajā lauciņā – festivāls Adwards. Ieeja tajā juridiskajiem biedriem ir bez maksas, neierobežotam skaitam uzņēmuma darbinieku. Iepriekš rakstiski vienojoties, laiku pa laikam iespējams aicināt klientus. Izvēles mehānisms – jūsu. Kaut loterija.

* Kā vieslekcijas, tā arī radošās izcilības festivāls Adwards pulcē simtiem Latvijas radoši izcilākos cilvēkus un uzņēmumus, kuriem ir svarīgi ne tikai izdarīt, bet izdarīt labi, gudri un rezultatīvi. Papildus vērtīgām lekcijām un meistarklasēm, noteikti iepazīsi līdzīgi domājošos, savus konkurentus un nodibināsi jaunus kontaktus;

* Nekur nav jābrauc un jātērē nauda. Pie mums jau bijuši 180 ar kaudzīti pasaules lielākie radošo sfēru spīdekļi. Un šie vārdi, ko LADC ar lepnumu var rakstīt savā 10 gadu pieredzes CV, ir pierādījums tam, ka cilvēkiem interesē un mums sanāk;

* Visu juridisko biedru logo tiek publicēts LADC mājaslapā, ar aktīvu saiti uz uzņēmuma mājaslapu;

* LADC ik gadu izdod ADwards gadagrāmatu, kurā tiek atspoguļots Latvijas reklāmā sastrādātais visa gada garumā. Šajā grāmatā tiek iekļauts arī juridisko biedru logo, kas ir kā liecība tam, ka uzņēmums ir atbildīgs un ieinteresēts attīstīties, kā arī saprot un apzinās kvalitatīvas reklāmas nozīmi zīmola tēla veidošanā;

* Juridiskajam biedram ir pieeja visu iepriekšējo runātāju video;

* LADC izplata informāciju par Juridisku biedru savos sociālajos kontos twitter.com, facebook.com.

DALĪBAS MAKSA

Juridiskiem biedriem gada biedra maksa ir 1355 eur. Ir iespēja sadalīt maksājumu daļās, piemēram, 677.50 eur pus gadā vai 338.75 eur ceturksnī.

Visas juridiska biedra privilēģijas tagad var iegūt arī mikrouzņēmumi par draudzīgāku, saviem apjomiem piemērotāku cenu. Juridiskiem biedriem-mikrouzņēmumiem biedra gada maksa ir 500 eur gadā vai 250 eur pus gadā.

LAI KĻŪTU PAR BIEDRU, JUMS:

1) Jāaizpilda juridiska vai mikrouzņēmuma LADC biedra anketa, jāaugšuplādē uzņēmuma logo;

2) Jāsūta rēķina pieprasījumam epasts 

 un jāveic biedra naudas maksājums;

3) Jāpierakstās jaunumu saņemšanai, lai uzzinātu par visiem LADC gaidāmajiem pasākumiem, ko apmeklēt;

4) Jābauda visas LADC zināšanu programmas privilēģijas.

 

Sirsnībā,

E&A

 

Draugi & Partneri