KĀ PAREIZI IESNIEGT DARBU ADWARDS201516-03-2015

Pirmais svarīgākais - ja rodas kādi jautājumi par darbu iesniegšanu, zvaniet, rakstiet Anetei (24/7)

vai 26708810. Ja rodas problēmas ar darbu iesniegšanas tehnisko pusi, raktiet Oskaram (10.00 - 19.00) .

Lai iesniegtu darbu, reģistrējies, ja iesniedz darbu pirmo reizi vai ielogojies, ja esi jau bijis reģistrēts.

Katram darbam tiks automātiski piešķirts ID numurs. Līdz pat darbu iesniegšanas beigu datumam ikvienam būs iespēja saglabāt pieteikumu, lai vēlāk mainītu un papildinātu informāciju par darbu.

Sniedzot un aprakstot darbu, ņem vērā, ka žūrija būs starptautiska, tāpēc darba aprakstam, tā uztveramībai jābūt pielāgotai šim aspektam. 

KAS VAR IESNIEGT DARBUS?

Ikviens radošo industriju profesionālis un entuziasts – reklāmisti, grafikas dizaineri, tekstu autori, digitālās galvas, fotogrāfi, drukas mākslinieki, radošie un mākslinieciskie direktori, režisori un operatori, produktu, iepakojumu dizaineri un visi pārējie, kas kaut ko radījuši Latvijas reklāmā pēdējā gada laikā. Lielās aģentūras ar 20 vai freelancer a vienu labu darbu – būtiski, ka tu radi kaut ko kvalitatīvu, pierādot savu meistarību!

KAD, KUR?

Darbus X radošās izcilības festivālam varēsi iesniegt līdz pat 30. marta plkst. 23.59. Pieteiktajiem darbiem jābūt realizētiem laikposmā no 2014. gada 22. februāra līdz 2015. gada 30. martam.

ADWARDS festivālā iesniegtajiem darbiem jābūt radītiem Latvijā (vai arī Latvijā strādājošu citu valstu autoru vadībā). Ja darbs tapis ārpus Latvijas, tam jābūt radītam Latvijas autoru vadībā.

Darba veicējs nedrīkst būt norādīts iesniegtajā darbā, case study video, uz fiziski iesniegta darba, attēliem u.c. Darbi, uz kuriem tiks norādīts darba autors, netiks vērtēti.

Iesniegtā darba visas iesaistītās puses (klients, izpildītājs u.c.) savstarpēji vienojas par iesniegtā darba autorību un balvas saņēmēju.

KĀDOS FORMĀTOS?

Visi darbi jāiesniedz 3 formātos: 1) Žūrijai vērtēšanai; 2) ADWARDS2015 gadagrāmatai; 3) ADWARDS2015 webam.

Žūrijas vērtējumam iesniedzami attiecīgās kategorijas (izpētiet sadaļu KATEGORIJAS) nepieciešamie faili:

Ja nepieviešami video - TVC video, online video, case study video u.c. video augšuplādējami .mov vai mp4 formātā, CODEC H.264, 1280x720 pikseļu vai lielākā izšķirtspējā, kā arī, ja nepieciešams - linki uz video.

Ja nepieciešami audio - faili augšuplādējami MP3, >128 KBPS (fails .mp3) formātā.

Ja augšuplādējami attēli, tiem jābūt RGB 72dpi, ne mazākiem par 1336x750px, ne smagākiem par 2mb.

Drukātie paraugi vai reklāmas materiāli uz planšetes jāsūta uz LADC biroju 13.janvāra ielā 33, Rīga, LV-1050. Kategorijā PRINTART UN DIZAINS visiem darbiem jāiesniedz drukāti un/vai produktu paraugi (reāli darbi nevis to attēli) un anketā jānonorāda drukas un/vai pēcapstrādes tehnoloģijas un izmantotie materiāli. Reālie darbi žūrijas vērtējumam ir būtiski, jo, ja nav, piemēram, reālas vizītkartes vai veidlapas, bet gan to fotogrāfijas, darbu nav iespējams kvalitatīvi izvērtēt. Tāpēc - ja drukas un produktu reālie paraugi netiks iesūtīti, darbi var netikt vērtēti! 

Kā ik gadu, ANTALIS rūpēsies par bezmaksas kurjeru fiziski iesniedzamajiem darbiem.

Digitālajiem risinājumiem nepieciešams norādīt linkus.

ADWARDS2015 gadagrāmatai nepieciešams augšuplādēt 2 - 6 kadrus vai attēlus TIFF vai EPS (CMYK) formātā. Izmērs 15 cm (garākā mala), 300 dpi. 

ADWARDS2015 webam nepieciešams augšupielādēt video (.mov vai .mp4 formātā, CODEC H.264, 1280x720 pikseļi vai lielāka izšķirtspēja), audio (MP3, >128 KBPS (fails .mp3)) vai attēlus (RGB 72dpi, ne mazāku par 1336x900px, ne smagāku par 2mb (1-3 attēli)). Šie faili tiks publicēti TAUTAS BALSOJUMA nolūkos pēc ADWARDS2015 darbu iesniegšanas termiņa beigām. 

CIK?

Izpēti sadaļu CENAS UN APMAKSA.

Pirmā darba iesniegšana visiem festivāla dalībniekiem ir bez maksas.

Visiem, kas iesnieguši darbu uz ANTALIS papīra un anketā norādījuši papīra veidu un izmantoto tehnoloģiju, arī otrais iesniegtais darbs ir bez maksas (ja šī informācija netiks norādīta korekti, atlaide netiks piemērota).

Pie reģistrācijas norādīto informāciju un kontaktus izmantosim, lai nosūtītu rēķinu. Kamēr rēķins ir ceļā, droši vari veikt apmaksu uz LADC rekvizītiem.

VĒRTĒŠANA

14. un 15. aprīlī ADWARDS2015 starptautiskā žūrija vērtēs un noskaidros labākos, piešķirot tiem ordeņus un nodrošinot vietu starp ADWARDS2015 gada grāmatas vākiem.

Festivāla noslēgumā 17. aprīlī uzvarētājiem tiks pasniegti II pakāpes ADWARDS ordeņi (sudraba godalgas), I pakāpes ADWARDS ordeņi (zelta godalgas) un GRAND PRIX (labākais veikums ADWARDS2015 ietvaros neatkarīgi no kategorijas - augstākais iespējamais festivāla novērtējums).

Papildus ADWARDS2015 ordeņiem tiks piešķirtas vairākas specbalvas no mūsu draugiem. No ANTALIS un PRINTART AWARDS šogad veselas 3 - PrintArt & Design kategorijas dalībniekiem GrandPrint Master, GrandPrint Excellence un GrandArt balvas - sākot no Pantone Color Control Kit un Pantone kafijas krūzes 2015 gada krāsā – Marsala/PANTONE 18-1438 GrandPrint Master laureātam, Plotera Silhoulette Cameo GrandPrint Excellence laureātam, beidzot ar Wacom Cintiq 13HD un bezmaksas papīriem vai materiāliem projektam 200 EUR vērtībā GrandArt laureātam. Savukārt CLEAR CHANNEL  savai simpātijai Vides reklāmas kategorijā piešķirs 4 dienu ieejas karti uz Kannu Lauvām. Tāpēc - aicinu neslinkot, iesniegt darbus un tikt ne tikai pie ordeņiem, bet arī vērtīgām specbalvām no mūsu draugiem.

Informācija par uzvarētājiem tiek izpausta atklātībā tikai ADWARDS2015 balvu pasniegšanas ceremonijas laikā.

 

 

Draugi & Partneri