LADC viesosies audio aģentūras iV dibinātaji Steve Keller un Uli Reese31-08-2015

Pēc teorētiski vasarīgas un, cerams, nesteidzīgas atpūtas pilnās pauzes ar prieku paziņojam, ka zinību mēnesī turpinām LADC izglītības programmu ar mērķi sniegt zināšanas, iedvesmu un motivāciju. Nav diskutējams, ka itin visas cilvēkam sniegtās maņas ir svarīgas un par to, kā visefektīgāk izmantot un likt pamanīt caur vienu no tām - dzirdi - stāstīs ārzemju audio aģentūru iV un iV2 dibinātāji Steve Keller un Uli Reese lekcijā "Sound Business: Giving Your Brand A Voice - Then Teach It To Sing". Tikšanās vietu mainīt nedrīkst - lekcija norisināsies konferenču centrā Citadele 21. septembrī plkst. 18:00.

2005. un 2009. gadā dibinātās audio aģentūras iV un iV2 fokusē savu darbību stratēģiskā skaņas materiāla izmantošanā zīmola izaugsmes un kvalitātes attīstības nolūkos. Kombinējot mākslu un zinātni, aģentūras klientiem nodrošina visefektīgāko audio materiāla izmantošanu reklāmas kampaņās. Našvilā, Tenesī štatā un Frankfurtē, Vācijā dibinātās aģentūras ir guvušas atzinību vairākos konkursos, sākot ar Addy, Eurobest un Effie, turpinot ar Emmy, New York International Festival un Cannes Lions, bet noslēdzot ar ABA, Epica un Telly. Kopš dibināšanas mirkļa iV (2005) un iV2 (2009) klientu skaits ietver lielu un pasaulē atpazīstamu zīmolu vārdus, piemēram, Vodafone, Audi, Coca Cola, Dodge, Burger King, Sony, Nike, Nikon, BMW, Mercedes un daudzus citus.

Steeve Keller, minēto kompāniju dibinātājs un Uli Reese, viņa sadarbības partneris un Frankfurtes biroja direktors, lekcijā dalīsies ar gadu gaitā gūto pieredzi un zināšanām par skaņu efektu nozīmi zīmola identificēšanā, stratēģisku audio materiāla izmantošanu reklāmā, skaņas nozīmi zīmola attīstībā un komunikācijā, iepazīstinās ar mērījumiem un pētījumiem par skaņas efektivitāti un tās ietekmi.

National Gold Addy balvu ieguvusī reklāma: https://vimeo.com/14619298

Vairāk par kompāniju un tās sasniegumiem iespējams uzzināt mājas lapā: http://ivaudiobranding.com

Lekcija notiks angļu valodā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lekcijai lūgums pieteikties laicīgi, rakstot

Kas: Steeve Keller (CEO of iV, Nashville and iV2, Frankfurt) un Uli Reese (President of iV2, Frankfurt) lekcija "Sound Business: Giving Your Brand A Voice - Then Teach It To Sing"

Kad: 21. septembrī

Cikos: 18:00

Kur: Konferenču centrā Citadele (Republikas laukums 2A)

Cik: Biedriem un partneriem - bez maksas, fiziskām personām - EUR 35, juridiskām - EUR 86 (PVN iekļauts cenā)

Draugi & Partneri