Līdz #LADCskola pieteikšanās beigām atlikusi 1 diena21-07-2015

Atgādinājums visiem radošo garu īpašniekiem, kas gatavi ne tikai runāt, bet arī darīt. Un darīt 8 mēnešu garumā Latvijas labākajās aģentūrās pie reklāmas dzīves labākajiem pazinējiem. Dārgie - līdz pieteikšanās beigām atlikusi 1 diena. Pieteikumus gaidīsim līdz 22. jūlija plkst. 23.59. 

15 studentus, kuriem dosim šo iespēju, izziņosim 27. jūlijā.

KĀ PIETEIKTIES?

Tā kā LADC skolas studentu skaits ir ierobežots, tiks uzņemti tikai 15 labākie. Lai saprastu, kuri tie ir, līdz 22. jūlijam (ieskaitot) visiem pretendentiem jāizpilda 2 darba uzdevumi – jāizdomā ideja gan sociālajai, gan komercreklāmai.
Darbus augšuplādēt varēs līdz 22.jūlijam (ieskaitot).
Darbus vērtēs LADC un Latvijas vadošo aģentūru pārstāvji.
Ar LADC skolā uzņemtajiem dalībniekiem sazināsimies gan privāti, gan arī izziņosim mūsu mājaslapā 27. jūlijā.

KAS VAR PIETEIKTIES?

Mums tiešām ir vienalga, kas esi. Cik jauns (vai vecs), ar kādu pieredzi un facebook statusu. Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo mēģināsim iemācīt. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā vai Bobcat 743 vadīšanu. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – pamēģini! Ja jūti, ka gribas un vari, izpildi darba uzdevumus! Ja mūsu domas sakritīs, sirsnīgi gaidīsim tevi Latvian Art Directors Club reklāmas skolā.

KO TAS TEV PRASĪS?

LADC skola veidota moduļu sistēmā. 9 moduļos piedāvāsim tev apgūt visas reklāmas svarīgākās komponentes. Papildus visām zināšanām un prasmēm, ik nedēļu rīkosim "Iedvesmojošās piektdienas", kur gan vietējie, gan importa radošajās jomās strādājošie lasīs iedvesmojošas lekcijas.
Mācības notiks 8 mēnešus - no 2015. gada augusta līdz 2016. gada martam. Paredzamais mācību laiks - pirmdienas, trešdienas no plkst. 10.00 - 15.00, piektdienas no plkst. 18.00 - 20.00 + iespējamas nodarbības ārpus minētajiem laikiem un dienām + mājasdarbi.
Katram modulim ir izvēlēts viens mentors - konkrētā moduļa galvenais atbildīgais, kas ne tikai stāstīs, rādīs un virzīs, bet arī novērtēs katra studenta moduļa apguves līmeni to beidzot.
Lai veiksmīgi pabeigtu LADC skolu, pilnīgi katram studentam jāiziet visi moduļi. Mēs neprasām izcilu copywrite un art direction vienā personā, tomēr jāapgūst būs visi deviņi.
Astoņu mēnešu radošās izcilības programma maksā 500 eur.
* BRĪDINĀJUMS! Šī nav vieta vārgajiem. Būs grūti un daudz. Bet, hei – viss, kas mūs nenogalina, padara vecākus.

KAS UN KO PASNIEGS?

LADC skola ir absolūti neoficiāla un tāpēc izcila izglītības programma. Tieši šā iemesla dēļ mēs studentiem varam piedāvāt nevis atbilstošu izglītību ieguvušus pedagogus–teorētiķus, bet nozarē strādājošus profesionāļus. Tie ir Latvijas un ārvalstu labākie reklāmas dzīves pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi - ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, simtiem miskastē izmestām, bet desmitiem realizētām idejām. Mums labāku nav. Ēriks Stendzenieks, Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Sabīne Rapa, Mārcis Miķelsons–Germs, Voldemārs Dūdums, Gints Apsīts, Valdis Ošiņš, Raimonds Platacis, Edgars Pētersons, Pēteris Līdaka, Uģis Olte, Oskars Cirsis, Māris Ločmelis, Reinis Adovičs, Māris Upenieks, Ingmar Janson, Pauls Bankovskis, Jānis Joņevs un daudzi citi tevi vedīs pa reklāmas dzīves labirintiem, mācīs domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski, lai pēc skolas absolvēšanas tavas prasmes būtu tieši tik labas, ka garlaikoti iesi cauri visiem darba piedāvajumiem no Latvijas lielākajām reklāmas aģentūrām.

Ja rodas jautājumi, pirms un visa mācību laika garumā, jebkurā laikā zvani vai raksti Anetei 26708810 vai

 

Draugi & Partneri