Red Apple festivāls jau rīt!15-02-2017

Starptautiskais festivāls Red Apple šogad norisināsies no 16. līdz 17. februārim, Digital October telpās. Pasaules reklāmas supervaroņi tiksies vienuviet, lai dalītos ar padomiem un ieteikumiem no savas pieredzes unn apspriestu pašreizējās tendences.

Festivāla mērķis ir dalīties ar reklāmas, mākslas un high-tech idejām. Red Apple šogad centīsies nojaukt robežas, cenšoties rasts iedvesmu reklāmai tādās sfērās kā, piemēram, zinātne, kultūra, IT, mediji u.c.

Festivāla pirmajā daļā producenti, dizaineri, stratēģi, radošie direktori, operatori, komponisti un citas radošas personības dalīsies ar savas jomas noslēpumiem, aplūkojot reālus piemērus.

Otrajā daļā gaidāms veiksmīgāko 2016. gada piemēru apskats, kur spilgtāko, ietekmīgāko un iespaidīgāko projektu radītāji pastāstīs par katra klipa radīšanas procesu. Programmā tiks apskatīti “Sun for the best friend” (Pedigree & BBDO Moscow), “The Angriest whopper” (Burger King & Fistashki), “Survive in Europe” (Aviasales) un citi lieliski darbi. 

Trešajā daļā norisināsies “Boost your creativity” meistarklases, kurās biznesa stratēģi, tehniskie speciālisti, aktieri un mākslinieki pastāstīs par netradicionālām pieejām, lai celtu radošuma garu (scribing, sketchnote, mindmapping, voice control and design thinking).

Papildus tam, festivāla norises laikā 18 nominācijās “Russian Advertising Academy” visdrosmīgākos speciālistus apbalvos ar īpašo “Breakthrough of the year” balvu.

Kā ierasts, festivāls būs piepildīts ar lieliskiem lektoriem: Roman Firayner (Instinct), Andrew Gubaidullin (Voskhod), Vladilen Sitnikov (Hungry Boys), Polina Zabrodskaya (Publicis London), Dragorad Knez (Publicis Russia), Valentin Smolyakov (ACAR) un 70 citi lektori pastāstīs par reklāmas pasauli tuvplānā. Tu uzzināsi, kā tiek radīti spilgti un efektīvi projekti, kā reklāma un augstās tehnoloģijas maina pasauli, un kā mediju īstenība izskatīsies 2025. gadā.

Festivālā būs sastopami ne tikai Krievijas radošās nozares vadošās personības, bet arī pazīstami reklāmas sfēras speciālisti, starp tiem – Sascha Kuntze (OgilvyDubai), Haruko Tsutsui (DentsuTokyo), Julian Katz (BBDO USA), Sneha Nagesh (PHD’sGlobal). Kā vienmēr Red Apple festivāls būs vieta, kur sastopas divas kultūras, un noris nerimstoša dažādu ideju apmaiņa starp austrumiem un rietumiem.

Vairāk par lektoriem, diskusiju tematiem aicinām lasīt festivāla mājaslapā.

Dalies ar idejām! Izmaini pasauli!

 

 

Draugi & Partneri