ZINĀMI #LADCSKOLA STUDENTI!28-07-2015

#LADCskola sapulce. No kreisās: Raimonds Platacis, Ēriks Stendzenieks, Aleksandrs Bētiņs, Zigurds Zaķis, Valdis Ošiņš, Pēteris Līdaka, Didzis Paeglis, Mārcis Miķelsons-Germs, Vairis Strazds.

LADC, kas jau 10 gadus rūpējas par radošo industriju meistarības un profesionālo standartu izaugsmi – uzsācis jaunu iniciatīvu, lai ikvienam dotu iespēju praktiski apgūt visas reklāmista prasmes. LADC skola ir absolūti neoficiāla un tāpēc izcila 8 mēnešu izglītības programma, kas Latvijas radošo praktiķu paspārnē skolos un iedvesmos 15 talantīgus studentus. Līdz pat 22. jūlija pusnaktij ikviens radošā gara īpašnieks tika aicināts pieteikties. Lai to izdarītu, pretendentiem bija jāizpilda 2 darba uzdevumi. LADC žūrija 11 Latvijas radošo celmlaužu sastāvā 4 dienas tos vērtēja, kā rezultātā LADC skolas studenti beidzot ir zināmi.

Kopumā tika vērtēti 64 dalībnieki, kuri uzdevumus bija izpildījuši korekti. Tā kā katram pretendentam tika prasīts izpildīt divus uzdevumus, kopumā tika izvērtēti gandrīz 130 darbi, iepazīti 64 radoši un talantīgi cilvēki. Vērtēšanas process nebija viegls. 4 dienas LADC izraudzīti 11 žūrijas pārstāvji kopīgās sapulcēs un katrs patstāvīgi rūpīga darba un grūtu izvēļu rezultātā pieņēma gala lēmumu.

LADC skolas 2015./2016. mācību gada student ir:

1) Dana Jurkjāne

2) Jūlija Haritonova

3) Reinis Ornicāns

4) Jeļena Vinogradova

5) Anna Rubule

6) Daiga Bitēna

7) Laura Celmāra

8) Gatis Trikulis

9) Madara Bergane-Berģe

10) Kaspars Kursišs

11) Matīss Pērkons

12) Andris Alps

13) Zane Trumpīte

14) Klinta Verbele

15) Kristīne Grauduma

Diemžēl, tieši aiz strīpas palika un nepieciešamības gadījumā kā nākamie tiks uzrunāti:

1) Māris Antons

2) Baiba Grīna

3) Anete Tambaka

4) Kristiāna Valbe

* Joprojām notiek pārrunas par dažiem studentiem, tāpēc, iespējams, vietu skaits tiks palielināts. 

LADC skolas žūrijas sastāvā bija tādi radošo nozaru pārstāvji kā:

Ēriks Stendzenieks - !MOOZ dibinātājs un vadošais radošais direktors, kā arī LADC līdzdibinātājs un presidents;

Armands Leitis – Guilty | Gray dibinātājs un vadošais radošais direktors, LADC līdzdibinātājs, kā arī Adwards2015 žūrijas priekšsēdētājs;

Jānis Joņevs – Rakstnieks, !MOOZ tekstu autors;

Edijs Majors – Burzum dibinātājs un radošais direktors, LADC padomes pārstāvis;

Ģirts Ozoiņš – IDEA vadītājs, RSU pasniedzējs;

Māris Upenieks – Young/Hungry radošais direktors, LADC līdzdibinātājs;

Raimonds Platacis – Abnormal radošais direktors;

Aleksandrs Bētiņš – Not Perfect Y&R | Riga vadošais radošais direktors, LADC padomes pārstāvis;

Voldemārs Dūdums – patstāvīgs radošais direktors, LADC līdzdibinātajs;

Rolands Puhovs – Not Perfect Y&R | Riga izpilddirektors;

Mārcis Miķelsons-Germs – CUBE radošais direktors

"Esmu priecīgs visos aspektos. Gan kā reklāmists, redzot izcilas idejas, gan kā novecojošs organisms, redzot jaunā paaudzes potenciālu. Un, protams, kā hipotēzes – ka reklāmas gēns ir iedzimts un bieži vien talanti meklējami ārpus nozares (lai neteiktu – ielās), – autors. Ikviens, kas izturējis rūdītas, ar samērā melnu humoru apveltītas žūrijas sietu, ir unikāls, ārpus klišejām domājošs eksemplērs, un turpmāk, apmācības un ugunskristību gaitā kļūs tikai vēl savdabīgāks. Es nezinu, kā iegrozīsies studentu dzīves, bet skaidrs ir viens – no skolas katrs iznāks mazliet citāds, nekā tajā iegājis,” par žūrēšanas procesu un jaunajiem talantiem saka aģentūras !MOOZ dibinātajs un radošais direktors, kā arī LADC līdzdibinātajs un tā prezidents Ēriks Stendzenieks.

No sirds apsveicu visus, kas iekļuvuši #LADCskola sapņu komandā. Vairums darbu bija tiešām labi, tāpēc arī tiem, kas netika - neskumstiet! Ja kādam nepieciešams komentārs par savu ideju, rakstiet epastus, centīsimies pamatot, ieteikt, dot padomus. 

Atgādinu, ka #LADCskola veidota moduļu sistēmā un katram studentam bus jāapgūst visi 9 moduļi.

Astoņu mēnešu radošās izcilības programma maksā 500 eur.

Uz pirmo skolas dienu - 10. augustu, – lūgums visiem uzņemtajiem studentiem sagatavot 5 min. garu prezentāciju par sevi. Tā var būt jebkādā formātā. 

Precīzu programmu un tālākos norādījumus gaidiet epastā.

Jautājumi un atbildes:

Draugi & Partneri