Lasīt mūsu manifestu
Ir nepatīkami, ja par tevi runā sliktu. Vēl nepatīkamāk, ja par tevi nerunā nemaz. (O.Vailds)

Nākamā LADC lekcija jau nākamnedēļ. Turklāt - bez maksas. Uzzini, kas tiešām notiek tavā prātā.

16/04/2013

"Ak, nu uz mani tas nestrādā, man ir pilnīgi vienalga. Pirkšu to, ko tajā brīdī gribēšu, domāšu un rīkošos tā, kā uzskatīšu par pareizu". Bet, vai tiešām? Ko cilvēki jūt, redzot reklāmu? Vai reklāmas vēstījums pamudina rīcībai un maina mūsu ieradumus? Kā saprast to, kas patiešām notiek mūsu prātos? Meklējot atbildes uz šiem jautājumiem, paraudzīsimies uz visu no zinātnes nevis "man šķiet" prizmas. Jau nākamnedēļ, 25.aprīlī piedāvājam tev atnākt uz konferenču centru Citadele, kur no plkst 17:00 neiromārketinga noslēpumus atklās starptautiskās pētījumu aģentūras TNS sabiedrības uzvedības pētījumu ekspertes Revita Logina, Dace Goško un Nataļja Kovaļova.

  Vai tu vienmēr saki tieši to, ko domā? Vai mēs paši sev varam pateikt, kāpēc rīkojamies tā vai citādāk? Gribētos, ka "jā", bet visdrīzāk pareizā atbilde tomēr būs "nē". Šajā lekcijā apskatīsim, kā pielietojot biometrijas tehnoloģijas, var fiksēt un novērtēt cilvēka ķermeņa reakciju, apskatot reklāmu, zīmolu vai produktu. Ikviens no mums gandrīz droši var teikt, ka mūsu izvēle par labu kāda produkta iegādei nav balstīta tikai uz racionāliem apsvērumiem. Lēmumu pieņemšanu lielā mērā ietekmē arī emocionāli un zemapziņas faktori, ko pierāda kognitīvie un neiropsiholoģijas pētījumi. Tāpēc šoreiz iepazīsimies ar mūsu smadzeņu un nervu sistēmas darbību saskarsmē ar konkrētu zīmola vēstījumu.

Tādi pasaulē zināmi zīmoli, kā Sony, Coca Cola, Carlsberg, L’oreal, Sanofi Aventis, Nestle, Garnier un Danone, ir izmantojuši neiromārketingu, lai labāk izprastu savu mērķauditoriju un veidotu veiksmīgus vēstījumus. Arī Lady Gaga ir to personu sarakstā, kuriem neiromārketings ir atklājis vērtīgas idejas. Lekcijā varēsi iepazīties ne tikai ar neiromārketinga būtību, bet arī ar piemērizpētēm no starptautiskās un mūsu pašu prakses.

Kas: TNS sabiedrības uzvedības pētījumu ekspertu komanda - Revita Logina, Dace Goško un Nataļja Kovaļova

Kad: 25.aprīlis

Cikos: 17:00 – 18:30

Cik: Necik

Kur: Konferenču centrā Citadele (Republikas laukums 2A, ieeja no Eksporta ielas puses)

SPIED TE, LAI PIETEIKTOS


Ja rodas jautājumi par lekcijas norisi, raksti anete@ladc.lv, savukārt jautājumus par saturu sūti Dacei Goško uz dace.gosko@tns.lv.

Lekcija notiks sadarbībā ar mūsu draugu pētījumu jomā – starptautisko pētījumu aģentūru TNS. Liels paldies arī bankai Citadele par viesmīlīgajām telpām. Kā arī liels paldies visiem LADC draugiem:

Komentēt

Lai komentētu, ienāc ar kādu no zemāk minētajiem sociālajiem tīkliem:

Twitter.com Facebook.com Draugiem.lv

Komentāri (0)