LADC Reklāmas skola izsludina pieteikšanos 2021./2022. studiju gadam20-07-2021

 

LADC Reklāmas skola ir Latvijas reklāmas profesionāļu veidota unikāla izglītības programma, kurā apmāca un iedvesmo talantīgākos Latvijas studentus. Skolas ietvaros iespējams apgūt visus reklāmas nozīmīgākos procesus, gūt praktisku ieskatu industrijā, kā arī uzlabot savas profesionālās iemaņas.

Studiju gaitā varēs apgūt stratēģiju izstrādi, radošo koncepciju, tekstu rakstīšanu, art direction, production, projektu vadību, digitālos risinājumus un nestandarta reklāmas virzienus. Būs iespējams personīgi iepazīties ar nozares līderiem, viesoties un praktizēties Latvijas lielākajās aģentūrās un studijās. 

LADC Reklāmas skolas pasniedzēji ir vairāk kā 50 reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi. Latvijā labāku nav.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka talantīgākos studentus aģentūras aicina darbā uzreiz pēc studiju absolvēšanas!

NORISE

Studijas sāksies oktobrī, un aprīlī mēs svinēsim izlaidumu. LADC skola notiek 2 reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās 10:30 – 15:00

Liels uzsvars studijās ir likts uz profesionālo prasmju izkopšanu, tiek uzdoti arī praktiski mājasdarbi – piemēram, ideju izstrāde un risinājumi reklāmām. Studentiem, daloties komandās, tiek piesaistīts mentors, kurš palīdz ar uzdevumu veikšanu un labāko izpildi.

Absolvējot skolu, katram studentam būs izveidots savs darbu portfolio.

Nodarbības notiks klātienē un attālināti, atkarībā no aktuālās epidemioloģiskās situācijas un prasībām.

IZMAKSAS

Studiju maksa ir 999eur par visu studiju gadu, maksājot vienā maksājumā pirms studiju sākuma, vai arī 1200eur,maksājot trīs daļās. 

STIPENDIJAS

Šogad pieejamas 4 stipendijas! Pateicoties mūsu partneriem, ir iespēja pretendēt uz stipendiju studiju maksas segšanai 500 eur apmērā tiem četriem darbu autoriem, kuri sapratuši un izpildījuši uzdevumus visprecīzāk un radošāk – trīs stipendijas nodrošina McCANN Rīga un vienu stipendiju – NORD DDB Riga.

IESTĀJPĀRBAUDĪJUMI

Lai pretendētu iekļūt LADC Reklāmas skolas 2021./2022. gada klasē, interesentiem jāizpilda divi darba uzdevumi jeb brīfi.

Gaidām asprātīgus risinājumus un idejas. Labāk, lai tie piesaista uzmanību, nevis mēģina izpatikt visiem. Maketā nav jāliek daudz informācijas, nav jādomā par likumdošanas ierobežojumiem vai obligātajiem tekstiem, vissvarīgākais, lai ir oriģināla ideja. 

Konkrētu zīmolu produktam var izvēlēties jebkuru – precīza grafiskās identitātes pielietošana nav prasība, tai var pieiet brīvi. Risinājumiem jābūt latviešu vai angļu valodā.

Aicinām noformēt darbus pēc iespējas īsāk un skaidrāk, vadoties pēc principa “laba ideja = ātri uztverama un saprotama ideja”.

Vispārējie ieteikumi, domājot par idejām:

  • izpētīt pašiem pieejamo informāciju par produktu un tikt skaidrībā, kāds no tā labums, un pats svarīgakais — kādu problēmu tas atrisina cilvēka dzīvē.
  • aprunāties gan ar cilvēkiem, kas šo produktu jau lieto, gan ar tādiem, kas nelieto, bet varētu.
  • turēties pie produkta pamatīpašībām, nevajag taisīt reklāmu par jaunāko modeli ar agrāk neredzētām, inovatīvām funkcijām.

1. uzdevums – izdomā latviskāko pretodu līdzekli un radi tam reklāmu. Sagaidāmais rezultāts – nosaukums, sauklis, plakāts, ja vēlies, arī video.

2. uzdevums – radi reklāmu bezalkoholiskajam vīnam. Formāts – reklāma žurnālā vai plakāts

TERMIŅŠ: 2021. gada 5. septembris.

DARBA UZDEVUMU IESNIEGŠANA: TE 

Ja radušies jautājumi - / 28338033

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.