PIESAKIES #LADCSKOLA JAUNO REKLĀMISTU STUDIJĀM24-05-2018

 

#LADCskola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota unikāla izglītības programma, kas reizi gadā 9 mēnešu garumā savā paspārnē skolo un iedvesmo īpašu atlasi izturējušus studentus no visas Latvijas. 

#LADCskola ietvaros studenti apgūst visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie zinošākajiem reklāmas un dizaina praktiķiem.

Lai pretendētu iekļūt #LADCskola, kandidātiem jāizpilda anketa un jāaugšuplādē LADC piedāvātie darba uzdevumi jeb brīfi līdz 24. jūnija plkst. 23.00.

Brīfus atradīsi te: http://ladc.lv/Uploads/2018/05/24/1527153614_9033.pdf

Nedēļu pēc brīfu iesūtīšanas tos vērtēs un lēmumu par mācību gada klases sastāvu pieņems LADC izraudzīta Latvijas reklāmas praktiķu žūrija.

30 talantīgākos, kuri izpildīs abus uzdevumus veiksmīgāk, par iespēju apmeklēt LADC radošās izcilības skolu 9 mēnešu garumā informēsim gan privāti, gan publicēsim skolas mājaslapā www.ladc.lv/skola līdz 29. jūnijam. 

Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo iemācīsim. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – nu ko, mēģināsim no tevis uztaisīt nākamo Bernbahu.

Pats nozīmīgākais - #LADCskola pasniedzēji ir vairāk kā 80 reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi, ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, simtiem miskastē izmestām, bet desmitiem realizētām idejām. Latvijā labāku nav. Ēriks Stendzenieks, Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Ģirts Ozoliņš, Nilss Sakss, Pauls Bankovskis, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Voldemārs Dūdums, Gints Apsīts, Raimonds Platacis, Pēteris Līdaka, Jānis Joņevs un daudzi citi studentus ved pa reklāmas dzīves labirintiem, māca domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski vai nedomāt vispār.

Latvijas radošās nozares lielākie vārdi ir apvienojušies, lai izskolotu un darba tirgū ievestu nākamo radošo paaudzi, kas konkurenci nezina. Tāpēc #LADCskola absolvē tikai tie studenti, kas apmeklē visas lekcijas, meistarklases un izpilda visus mājasdarbus. Tas ne tikai dod nenovērtējamu pieredzi, bet arī garantē labi atalgotu darbu. 

Ievērības cienīgs ir fakts, ka talantīgākos studentus aģentūras aicina darbā uzreiz pēc studiju absolvešanas! 

#LADCskola notiek 2 dienas nedēļā. Papildus mācībām, regulāri tiek rīkotas papildus lekcijas gan vietējo, gan ārzemju lektoru vadībā.

#LADCskola maksa ir 999eur par visu mācību gadu maksājot vienā maksājumā un 1200eur maksājot 3 maksājumos mācību laikā.

Ja ir kādi jautājumi, nekautrējies zvanīt vai rakstīt skolas organizatorei Annijai Mežgailei 26339424

 

BRĪDINĀJUMS!

Šī nav vieta vārgajiem! Ja strādā, pirms pieteikšanās sirsnīgi aicinām apspriesties ar darbavietas vadību, jo tevis nebūs divas dienas nedēļā, bet pārējā laikā tavas domas būs pie brīfiem, mājasdarbiem un jaunām idejām.

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.