Radošās sarunas: Sarežģītie vienkāršie cilvēki (RUS)23-03-2017

12. aprīlī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālā bibliotēka / National Library of Latvia ar lekciju “Сложные простые люди” jeb "Vienkāršie sarežģītie cilvēki" uzstāsies Not Perfect I Y&R Riga asociētais radošais direktors Vadym Tkachuk. Reklāmas mākslinieks dalīsies savā pieredzē un vīzijā par reklāmu, stāstīs, kāpēc cilvēkiem nepatīk reklāma, kā atrast atslēgu uz viņu sirdi un pats galvenais - kāpēc ir svarīgi tas, ka viņi saprot, ka otrpus katrai reklāmai stāv tāds pats cilvēks.

Vadym Tkachuk dzimis, audzis Ukrainā, vēlāk pārcēlies uz dzīvi Itālijā. Milānā viņš studējis grafikas dizainu un art-direction "Academy of Fine Arts", vēlāk strādājis aģentūrā M&C Saatchi Milano. Pēc 10 gadiem pavadītiem Itālijā, pārcēlies atpakaļ uz Kijevu, lai strādātu par art-direktoru un radošās komandas vadītāju aģentūrā Banda.  
Pirms gada Vadym pievienojies Not Perfect I Y&R Riga komandai, lai ieņemtu asociētā radošā direktora amatu. 
Savas karjeras laikā ieguvis vairākus starptautiskus apbalvojumus.

Šī un turpmākās lekcijas un meistarklases notiks jaunajā Latvian Art Directors Club mājvietā Latvijas Nacionālā bibliotēka / National Library of Latvia.

Lekcija notiks krievu valodā. 
Dalība pasākumā ir bez maksas. Lai to apmeklētu, aicinām pieteikties, rakstot
Tā kā vietu skaits ir ierobežots, priekšroka tiks dota LADC biedriem un sadarbības partneriem.

Facebook pasākumam aicinām pieteikties te.


Uz tikšanos!

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.