Reklāmas skola

  


LADC skola ir Latvijas reklāmas industrijas profesionāļu veidota unikāla izglītības programma, kas reizi gadā 9 mēnešu garumā apmāca un iedvesmo talantīgākos Latvijas studentus.

LADC skolas ietvaros studenti apgūst visus reklāmas nozīmīgākos procesus, iepazīstas ar nozares līderiem, viesojas Latvijas lielākajās aģentūrās un studijās.

Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo iemācīsim. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – nu ko, mēģināsim no tevis uztaisīt nākamo Bernbahu.

Pats nozīmīgākais - #LADCskola pasniedzēji ir vairāk kā 80 reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi, ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, simtiem miskastē izmestām, bet desmitiem realizētām idejām. Latvijā labāku nav. Ēriks Stendzenieks, Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Ģirts Ozoliņš, Nilss Sakss, Pauls Bankovskis, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Voldemārs Dūdums, Gints Apsīts, Raimonds Platacis, Pēteris Līdaka, Jānis Joņevs un daudzi citi studentus ved pa reklāmas dzīves labirintiem, māca domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski vai nedomāt vispār.

Latvijas radošās nozares lielākie vārdi ir apvienojušies, lai izskolotu un darba tirgū ievestu nākamo radošo paaudzi, kas konkurenci nezina. Tāpēc #LADCskola absolvē tikai tie studenti, kas apmeklē visas lekcijas, meistarklases un izpilda visus mājasdarbus. Tas ne tikai dod nenovērtējamu pieredzi, bet arī garantē labi atalgotu darbu.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka talantīgākos studentus aģentūras aicina darbā uzreiz pēc studiju absolvešanas!

#LADCskola notiek 2 dienas nedēļā. Papildus mācībām, regulāri tiek rīkotas papildus lekcijas gan vietējo, gan ārzemju lektoru vadībā.

#LADCskola maksa ir 999eur par visu mācību gadu, maksājot vienā maksājumā, un 1200eur maksājot trīs daļās. 

 Jaunie 2020.gada klases skolas brīfi pieejami TE 

Jautājumu gadījumā sazināties

 

Draugi & Partneri