Reklāmas skola

  

LADC skola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas reizi gadā 9 mēnešu garumā savā paspārnē skolo un iedvesmo īpašu atlasi izturējušus studentus no visas Latvijas. LADC skola ietvaros studenti apgūst visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie zinošākajiem reklāmas un dizaina praktiķiem. Šā gada klases sastāvs būs zināms un tiks izziņots 3. jūlijā.

Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo mēģināsim iemācīt. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – nu ko, mēģināsim no tevis uztaisīt nākamo Bernbahu.

Un tagad pats labākais - LADC skola pasniedzēji ir vairāk nekā 80 reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi, ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, simtiem miskastē izmestām, bet desmitiem realizētām idejām. Mums labāku nav. Ēriks Stendzenieks, Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Ģirts Ozoliņš, Nilss Sakss, Pauls Bankovskis, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Voldemārs Dūdums, Gints Apsīts, Raimonds Platacis, Pēteris Līdaka, Jānis Joņevs un daudzi citi studentus ved pa reklāmas dzīves labirintiem, māca domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski vai nedomāt vispār.

Latvijas radošās nozares lielākie vārdi ir apvienojušies, lai izskolotu un darba tirgū ievestu nākamo radošo paaudzi, kas konkurenci nezina. Tāpēc LADC skolu absolvē tikai tie studenti, kas apmeklē visas lekcijas, meistarklases un izpilda visus mājasdarbus. Tas ne tikai dod nenovērtējamu pieredzi, bet arī garantē labi atalgotu darbu, kurā ar savām zināšanām, idejām un pieredzi mūsu studenti ir to ļaužu starpā, kuri Latvijas radošuma latiņu arvien ceļ līmeni augstāk.

LADC skola notiek 2 dienas nedēļā. Papildus mācībām, regulāri tiek rīkotas papildus lekcijas gan vietējo, gan ārzemju lektoru vadībā. 

LADC skolas maksa ir 999eur par visu mācību gadu maksājot vienā maksājumā līdz aktuālā mācību gada sākumam un 1200eur maksājot 3 maksājumos mācību laikā.

Ar reklāmas aģentūras NotPerfect | Y&R Riga gādību, #LADCskola pieejama arī viena budžeta vieta.

Ja ir kādi jautājumi, jebkurā laikā nekautrējies zvanīt vai rakstīt skolas organizatorei Anetei Frankai 26708810,

BRĪDINĀJUMS!

Šī nav vieta vārgajiem. Būs grūti un daudz. Ja strādā, pirms pieteikšanās sirsnīgi aicinām apspriesties ar darbavietas vadību, jo tevis nebūs divas dienas nedēļā, bet pārējā laikā tavas domas būs pie brīfiem, mājasdarbiem un jaunām idejām.

Tā kā visi pasniedzēji ir nozares praktiķi, kuru pamatdarbs sevī ietver neplānotas izmaiņas dienas kārtībā, studentiem jābūt elastīgiem un gataviem pielāgoties nelielām izmaiņām skolas programmā. 

Draugi & Partneri