Reklāmas skola

  

LADC Reklāmas skola ir Latvijas reklāmas industrijas profesionāļu veidota unikāla izglītības programma, kas reizi gadā 7 mēnešu garumā apmāca un iedvesmo talantīgākos Latvijas studentus.

LADC Reklāmas skolas ietvaros studenti apgūst visus reklāmas nozīmīgākos procesus - stratēģiju, radošo koncepciju, tekstu rakstīšanu, art direction, production, projektu vadību, digitālos risinājumus un nestandarta reklāmas virzienus. Tāpat arī personīgi iepazīstas ar nozares līderiem un viesojas Latvijas lielākajās aģentūrās un studijās.

Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo iemācīsim. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – nu ko, mēģināsim no tevis uztaisīt nākamo Bernbahu.

Pats nozīmīgākais - LADC Reklāmas skolas pasniedzēji ir vairāk kā 50 reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi, ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, simtiem miskastē izmestām, bet desmitiem realizētām idejām. Latvijā labāku nav. Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Nilss Sakss, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Raimonds Platacis, Valters Jonāts, Kristaps Siliņš un daudzi citi studentus ved pa reklāmas dzīves labirintiem, māca domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski vai nedomāt vispār.

Latvijas radošās nozares lielākie vārdi ir apvienojušies, lai izskolotu un darba tirgū ievestu nākamo radošo paaudzi, kas konkurenci nezina. Tāpēc LADC Reklāmas skolu absolvē tikai tie studenti, kas apmeklē visas lekcijas, meistarklases un izpilda visus mājasdarbus. Tas ne tikai dod nenovērtējamu pieredzi, bet arī garantē labi atalgotu darbu.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka talantīgākos studentus aģentūras aicina darbā uzreiz pēc studiju absolvēšanas!

LADC Reklāmas skolas lekcijas notiek pirmdienās un trešdienās 10:30 - 15:00.

LADC Reklāmas skolas maksa ir 999eur par visu mācību gadu, maksājot vienā maksājumā pirms mācību sākuma, un 1200eur maksājot trīs daļās. Šogad pieejamas arī divas stipendijas studiju maksas līdzfinansēšanai labāko iestājpārbaudījumu autoriem - katra 500eur apmērā.

 Jaunie 2022./2023. gada klases skolas brīfi pieejami TE 

Jautājumu gadījumā sazināties

 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.