Par LADC

Šī ir LADC padome

Aleksandrs Bētiņš

Partner, Creative Director at Not Perfect I Y&R Riga, President of LADC

Žanete Eglīte

Managing Director of LADC

Zane Feifa

Co-founder of VUCA brand care agency

Andris Rubīns

Managing Director at DDB Latvia

Miķelis Baštiks

Graphic Designer, Co-founder of Asketic

Ēriks Stendzenieks

Creative Director

Zigurds Zaķis

Komunikāciju stratēģis

Armands Leitis

Executive Creative Director at Guilty | Grey

Voldemārs Dūdums

Full-time Freelance Creative

Edijs Majors

Creative Director at Burzum

Edgars Pētersons

WKND Strategic director, partner

Kristaps Siliņš

McCann Riga Head of Strategy, CEO

KAS MĒS ESAM?

2005. gadā martā, sanākot kopā 18 lielāko aģentūru pārstāvjiem un 50 māksliniekiem, dizaineriem, arhitektiem, fotogrāfiem, tekstu autoriem un citām radošām personībām, tika nodibināts LATVIAN ART DIRECTORS CLUB – biedrība, kura rūpējas par radošo nozaru meistarības un profesionālo standartu izaugsmi, izglīto, iedvesmo un iedrošina esošo un nākamo radošo talantu paaudzi, nodrošina pieredzes un informācijas apmaiņu starp nozares profesionāļiem un sabiedrību.

KO MĒS DARĀM?

LEKCIJAS

LADC organizē pasaules radošāko prātu lekcijas, seminārus un meistarklases tepat pie mums. Varam lepoties ar vairāk nekā 180 vieslektoriem no visas pasaules. Tas ir nenovērtējams izglītības, praktiska ieskata un pieredzes resurss tiem, kas vēlas mācīties un attīstīties.

RADOŠĀS IZCILĪBAS FESTIVĀLS ADWARDS

Reizi gadā LADC rīko gada lielāko notikumu radošajā izcilībā - festivālu ADWARDS. Tā ietvaros starptautiskas žūrijas 10 un vairāk profesionāļu sastāvā tiek vērtēti pēdējā gada laikā Latvijā vai vietējo mākslinieku uzreudzībā tapušie darbi. Labākos darbus apbalvo ar ADWARDS izcilības ordeņiem, ko vēlāk pasniedz festivāla noslēguma ceremonijā. Šie gadi LADC bijuši ļoti koši, vērtīgi, pieredzes un zināšanām piepildīti. Ir veiksmīgi noorganizēti vienpadsmit radošās izcilības festivāli ADWARDS, kam kopumā tikuši pieteikti ap 2300 darbu.

RADOŠO DARBU ARHĪVS - GADAGRĀMATA

LADC jau 11 gadus izdod Latvijas radošās izcilības arhīvu jeb ADWARDS gadagrāmatu. Katrā izdevumā apkopojam ne tikai festivāla labākos darbus, bet arī dažādas LADC lektoru un žūrijas pārstāvju intervijas.

LADC SKOLA

LADC skola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas reizi gadā 9 - 10 mēnešu garumā savā paspārnē skolo un iedvesmo īpašu atlasi izturējušus studentus no visas Latvijas. LADC skola ietvaros studenti apgūs visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie vairāk nekā 70 zinošākajiem reklāmas un dizaina praktiķiem. 

LADC VIESLEKCIJU PROGRAMMA AUGSTSKOLĀS

Šīs iniciatīvas ietvaros LADC pieaicināti radošo nozaru praktiķi uzstājas ar lekciju ciklu Latvijas augstskolās, dodot studentiem praktisku ieskatu reālajā darba tirgū. Ikvienai Latvijas augstskolai ir iespēja pieteikties šai zināšanu programmai, rakstot .

 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.