Par LADC

Šī ir LADC padome

Vairis Strazds

LADC prezidents, radošais direktors I MAGIC

Žanete Eglīte

LADC izpilddirektore

Jānis Milzarājs

Radošais direktors I humble

Aleksandrs Bētiņš

Radošais direktors & partneris I Not Perfect Riga

Valters Jonāts

Radošais direktors & partneris I McCANN Riga

Māris Upenieks

Radošais direktors

Renārs Liepiņš

Radošais direktors & partneris I EnterCreative

Dima Dobrovoļskis

Režisors

KAS MĒS ESAM?

2005. gadā martā, sanākot kopā 18 lielāko aģentūru pārstāvjiem un 50 māksliniekiem, dizaineriem, arhitektiem, fotogrāfiem, tekstu autoriem un citām radošām personībām, tika nodibināts LATVIAN ART DIRECTORS CLUB – biedrība, kura rūpējas par radošo nozaru meistarības un profesionālo standartu izaugsmi, izglīto, iedvesmo un iedrošina esošo un nākamo radošo talantu paaudzi, nodrošina pieredzes un informācijas apmaiņu starp nozares profesionāļiem un sabiedrību.

KO MĒS DARĀM?

LEKCIJAS

LADC organizē pasaules radošāko prātu lekcijas, seminārus un meistarklases tepat pie mums. Varam lepoties ar vairāk nekā 180 vieslektoriem no visas pasaules. Tas ir nenovērtējams izglītības, praktiska ieskata un pieredzes resurss tiem, kas vēlas mācīties un attīstīties.

RADOŠĀS IZCILĪBAS FESTIVĀLS ADWARDS

Reizi gadā LADC rīko gada lielāko notikumu radošajā izcilībā - festivālu ADWARDS. Tā ietvaros starptautiskas žūrijas 15 un vairāk profesionāļu sastāvā tiek vērtēti pēdējā gada laikā Latvijā vai vietējo mākslinieku uzreudzībā tapušie darbi. Labākos darbus apbalvo ar ADWARDS izcilības ordeņiem, ko vēlāk pasniedz festivāla noslēguma ceremonijā. Šie gadi LADC bijuši ļoti koši, vērtīgi, pieredzes un zināšanām piepildīti. Ir veiksmīgi noorganizēti vienpadsmit radošās izcilības festivāli ADWARDS, kam kopumā tikuši pieteikti ap 2500 darbu.

LADC SKOLA

LADC skola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas reizi gadā 7 mēnešu garumā savā paspārnē skolo un iedvesmo īpašu atlasi izturējušus studentus no visas Latvijas. LADC skola ietvaros studenti apgūs visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie vairāk nekā 70 zinošākajiem reklāmas un dizaina praktiķiem. 

LADC VIESLEKCIJU PROGRAMMA AUGSTSKOLĀS

Šīs iniciatīvas ietvaros LADC pieaicināti radošo nozaru praktiķi uzstājas ar lekciju ciklu Latvijas augstskolās, dodot studentiem praktisku ieskatu reālajā darba tirgū. Ikvienai Latvijas augstskolai ir iespēja pieteikties šai zināšanu programmai, rakstot .

 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.