Sadarbība

Tikai kopīgiem spēkiem varam celt un attīstīt radošo izcilību, mārketinga kvalitāti, iedzīvināt pasaules labāko komunikācijas praksi, izglītot sevi un savus darbiniekus. Kā vieslekcijas, tā arī radošās izcilības festivāls ADWARDS pulcē simtiem radošus, darīt gribošus indivīdus un uzņēmumus, kuriem ir svarīgi ne tikai izdarīt, bet izdarīt labi, gudri un rezultatīvi. Pie mums bijuši vairāk nekā 180 pasaules lielākie radošo sfēru spīdekļi, kas dalījušies savā pieredzē un pilnīgi noteikti atstājuši pēdas Latvijas radošās domas augsnē. Šie vārdi, ko LADC ar lepnumu var rakstīt savā gandrīz 16 gadu pieredzes CV, ir pierādījums tam, ka cilvēkiem interesē un mums sanāk.

Ja Jūsu uzņēmumam ir līdzīga vīzija un vēlme kopā mācīties un augt, priecāsimies apspriest sadarbības iespējas un noteikti nonāksim pie pozitīva risinājuma.

Žanete Eglīte | Valdes locekle | Tērbatas iela 30, Rīga, LV – 1011 | T. +371 28338033 |

 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.