Atlikušas vien 10 dienas, lai pieteiktos jauno reklāmistu skolai #LADCskola27-05-2016

LADC skola ir Latvijas radošo celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas 9 mēnešus, no 2016. gada septembra līdz 2017. gada maijam, savā paspārnē skolos un iedvesmos 20 talantus no visas Latvijas. LADC skola ietvaros studenti apgūs visas reklāmas svarīgākās komponentes Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās pie zinošākajiem reklāmas un dizaina praktiķiem. 

Lai pretendētu iekļūt LADC skola 2016./2017. gada klasē, interesentiem jāizpilda un jāaugšuplādē LADC piedāvātie darba uzdevumi jeb brīfi līdz 2016. gada 6.jūnija plkst. 23.59. Lēmumu par šā gada klases sastāvu pieņems LADC izraudzīta Latvijas reklāmas praktiķu žūrija 10 un vairāk ekspertu sastāvā.

Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo mēģināsim iemācīt. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – nu ko, mēģināsim no tevis uztaisīt nākamo Bernbahu.

LADC skola veidota moduļu sistēmā. 9 moduļos piedāvāsim tev apgūt visas reklāmas svarīgākās komponentes. Papildus visām zināšanām un prasmēm, ko iegūsi lielākajās reklāmas un dizaina aģentūrās, piedāvāsim arī apmeklēt dažādas gan vietējo, gan importa radošo jomu spīdekļu lekcijas.

Un tagad pats labākais - LADC skola pasniedzēji ir reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi, ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, simtiem miskastē izmestām, bet desmitiem realizētām idejām. Mums labāku nav. Vairāk kā 65 pasniedzēji tevi vedīs pa reklāmas dzīves labirintiem, mācīs domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski.

LADC skola notiks katru pirmdienu un trešdienu no plkst. 10.30 – 15.30. Papildus tiks rīkoti citi pasākumi, kuru precīzi datumi un laiki taps zināmi skolas norises laikā.

LADC radošās izcilības skolas maksa ir 999 eur par visu mācību gadu maksājot vienā maksājumā līdz 2016. gada 11. jūlijam un 1200 eur maksājot 3 maksājumos (400 eur līdz 11. jūlijam, 400 eur līdz 11. augustam, 400 eur līdz 11. septembrim).

Ja ir kādi jautājumi, jebkurā laikā nekautrējies zvanīt vai rakstīt skolas organizatorei Anetei Frankai 2670810,

 

 

Draugi & Partneri