LADC reklāmas skolā notiek uzņemšana 2023./2024. studiju gadam18-10-2023

Līdz 29. oktobrim LADC Reklāmas skola gaida studentu pieteikumus uzņemšanai 2023./2024. gada studiju kursā. LADC Reklāmas skola ir Latvijas reklāmas profesionāļu veidota unikāla izglītības programma, kurā apmāca un iedvesmo nākamos Latvijas radošos profesionāļus. Skolas ietvaros iespējams apgūt visus reklāmas nozīmīgākos procesus, gūt praktisku ieskatu industrijā, kā arī uzlabot savas profesionālās iemaņas.

Studiju gaitā varēs apgūt stratēģiju un radošo koncepciju izstrādi, tekstu rakstīšanu, art direction, production, projektu vadību, digitālos risinājumus un nestandarta reklāmas virzienus. Būs iespējams personīgi iepazīties ar nozares līderiem, viesoties un praktizēties Latvijas lielākajās aģentūrās un studijās.

“Nekur citur šādas zināšanas nevar iegūt. Lietderīgāk ir mācīties no industrijas praktiķiem nekā teorētiski. Ir iespēja iegūt kontaktus industrijā”, šīs ir dažas no unikālajām priekšrocībām, kuras norāda LADC Reklāmas skolas absolventi.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka talantīgākos studentus aģentūras aicina darbā uzreiz pēc studiju absolvēšanas!

Šāgada uzņemšanas kampaņu izstrādājuši LADC reklāmas skolas studenti - Ilva Auziņa, Renāte Saulīte un Romāns Galaiko.

NORISE
Studijas sāksies novembrī, un jūnijā tiks svinēts izlaidums. LADC Reklāmas skola notiek 2 reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās, laikā no 10:30 līdz 15:00

Liels uzsvars studijās ir likts uz profesionālo prasmju izkopšanu, tiek uzdoti arī praktiski mājasdarbi – piemēram, ideju izstrāde un risinājumi reklāmām, kurus studenti veic, daloties komandās un strādājot mentora vadībā. Absolvējot skolu, katram studentam būs izveidots savs darbu portfolio.
Nodarbības plānotas klātienē.

IZMAKSAS
Studiju maksa ir 999eur par visu studiju gadu, maksājot vienā maksājumā pirms studiju sākuma, vai arī 1200eur,maksājot trīs daļās.

LADC skolas students uz gadu iegūst arī LADC biedra iespējas - lekciju un meistarklašu apmeklējumus, ielūgumus uz radošās izcilības festivālu ADWARDS.

IESTĀJPĀRBAUDĪJUMI
Lai pieteiktos LADC reklāmas skolā, nepieciešams izstrādāt divas radošās idejas mūsu skolas pasniedzēju uzdotajiem uzdevumiem:

  1. Kustība Naktsmieru Rīgai.
  2. IKEA mēbeles biznesam jeb radošam darbam.

Izpildījums var būt pilnīgi jebkas - kā statisks vizuālis, sociālo tīklu kampaņa, video, mājaslapa, netradicionāls risinājums. Tev nav perfekti jāmāk grafiskās programmas, jo galveno vērtēsim ideju.
Gaidām asprātīgus risinājumus un idejas. Labāk, lai tie piesaista uzmanību, nevis mēģina izpatikt visiem. Nav jāliek daudz informācijas, nav jādomā par likumdošanas ierobežojumiem vai obligātajiem tekstiem, vissvarīgākais, lai ir oriģināla ideja.

Vispārējie ieteikumi, domājot par idejām:

  • Izpētīt pašiem pieejamo informāciju par produktu un tikt skaidrībā, kāds no tā labums, un pats svarīgakais — kādu problēmu tas atrisina cilvēka dzīvē.
  • Aprunāties gan ar cilvēkiem, kas šo produktu jau lieto, gan ar tādiem, kas nelieto, bet varētu.
  • Precīza grafiskās identitātes pielietošana nav prasība, tai var pieiet brīvi. Risinājumiem jābūt latviešu vai angļu valodā.
  • Aicinām noformēt darbus pēc iespējas īsāk un skaidrāk, vadoties pēc principa “laba ideja = ātri uztverama un saprotama ideja”.

Pieteikuma forma ŠEIT

Termiņš: 2023. gada 29. oktobris

Ja radušies kādi jautājumi - / 28338033

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.