ADCE apvienojas ar The One Club, paplašinot iespējas globālajā radošajā kopienā15-06-2023

Latvian Art Directors Club (LADC) kā Art Directors Club of Europe (ADCE) biedri, turpmāk kļūs par The One Club partneriem un nodrošinās Latvijas radošo profesionāļu iespējas izmantot visas The One Club priekšrocības.

Art Directors Club of Europe (ADCE), Eiropas radošo klubu tīkls, kļūst par The One Club Creativity (TOCC) durvīm uz Eiropu. ADCE Awards balvu ieguvēji tiks iekļauti The One Club Global Creative Rankings. Abas nevalstiskās organizācijas uzturēs komandas un apvienos resursus, lai veicinātu radošumu jaunai apvienotai radošajai kopienai, kurā būs 9 100 individuālie un korporatīvie biedri 74 pasaules valstīs.

Art Directors Club of Europe (ADCE) ir noslēgusi vienošanos ar The One Club for Creativity (TOCC), lai apvienotos un kļūtu par tās struktūras daļu, tādējādi attīstot un veicinot Eiropas radošumu.

Apvienošanās rezultātā arī The One Club programmas kļūst pieejamas Eiropas radošajiem klubiem, pateicoties ADCE tīklam, kas apvieno 22 klubus un asociācijas no 20 valstīm ar vairāk nekā 6 000 labākajiem radošajiem nozarē strādājošajiem no grafiskās dizaina un vizuālās komunikācijas nozares.

ADCE kļūs par The One Club filiāli Eiropā un nodrošinās The One Club programmu pieejamību – Executive Creative Summit, ONE School program for Black creatives un Portfolio Night in Europe paplašināšanos.

Vienlaikus, ar ADCE programmām Creative Express un Agency Exchange, Eiropas radošajiem profesionāļiem būs iespēja doties uz ASV, Āziju un citiem reģioniem. Dalība The One Club Global Creative Rankings sniegs priekšrocības ADCE Awards balvu ieguvējiem – iekļaušanu The One Club Global Creative Rankings. Global Creative Rankings tagad tiks apvienoti punkti no The One Show, globālajām ADC Annual balvām, ADCE balvām, ONE Asia Creative balvām, The One Club ASV nodaļas balvām un Type Directors Club TDC konkursiem. ADCE Awards ieguvējiem piešķirtie punkti nodrošinās viņiem redzamību un prestižu visā pasaulē, un tagad arī tiks ņemti vērā globālajos tīklu un holdingu reitingos.

Abu organizāciju biedru struktūra un programmas paliks nemainīgas, un jaunas priekšrocības tiks iekļautas, izstrādājot jaunas kopīgas programmas. Viens no vienošanās aspektiem ir resursu paplašināšana abām organizācijām, jo ADCE komanda Eiropā un The One Club komandas, kas bāzējas Ņujorkā un Šanhajā, strādās kopā, nodrošinot reģionālas zināšanas un ekspertīzi dažādās jomās.

ADCE ir apvienība, kurā darbojas 22 radošie klubi 20 valstīs. Tās mērķis ir veicināt radošumu un paaugstināt Eiropas radošās komunikācijas kvalitāti un veicināt kopienas potenciāla attīstību. ADCE ik gadu organizē Eiropas reklāmas festivālu ADCE Awards, nodrošina dažādas izglītības programmas gan jauniem talantiem, gan pieredzējušiem radošajiem profesionāļiem.

 

The One Club for Creativity, kas tika izveidots 1921. gadā, ir nevalstiska organizācija ar galveno biroju Ņujorkā. Tā ir viena no vadošajām globālajām radošajām organizācijām, kas atzīst un apbalvo visaugstākā līmeņa radošo darbu darbu reklāmā, dizainā, digitālajā komunikācijā, produktu dizainā, grafiskajā dizainā un citos. The One Club organizē dažādus pasākumus, balvu konkursus un programmas, lai veicinātu radošumu un nodrošinātu augsta līmeņa radošo izglītību un attīstību.

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.