Sākas pieteikšanās 2022./2023. studiju gadam LADC Reklāmas skolā03-10-2022

 

No šā gada 3. oktobra līdz 28. oktobrim noritēs pieteikšanās LADC Reklāmas skolā. LADC Reklāmas skola ir Latvijas reklāmas profesionāļu veidota unikāla izglītības programma, kurā apmāca un iedvesmo nākamos Latvijas radošos profesionāļus. Skolas ietvaros iespējams apgūt visus reklāmas nozīmīgākos procesus, gūt praktisku ieskatu industrijā, kā arī uzlabot savas profesionālās iemaņas.

Studiju gaitā varēs apgūt stratēģiju un radošo koncepciju izstrādi, tekstu rakstīšanu, art directionproduction, projektu vadību, digitālos risinājumus un nestandarta reklāmas virzienus. Būs iespējams personīgi iepazīties ar nozares līderiem, viesoties un praktizēties Latvijas lielākajās aģentūrās un studijās. 

“Nekur citur šādas zināšanas nevar iegūt. Lietderīgāk ir mācīties no industrijas praktiķiem nekā teorētiski. Ir iespēja iegūt kontaktus industrijā”, šīs ir dažas no unikālajām priekšrocībām, kuras norāda LADC Reklāmas skolas absolventi.

LADC Reklāmas skolas pasniedzēji ir vairāk kā 50 reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi. Latvijā labāku nav.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka talantīgākos studentus aģentūras aicina darbā uzreiz pēc studiju absolvēšanas!

NORISE

Studijas sāksies novembrī, un jūnijā tiks svinēts izlaidums. LADC Reklāmas skola notiek 2 reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās, laikā no 10:30 līdz 15:00

Liels uzsvars studijās ir likts uz profesionālo prasmju izkopšanu, tiek uzdoti arī praktiski mājasdarbi – piemēram, ideju izstrāde un risinājumi reklāmām, kurus studenti veic, daloties komandās un strādājot mentora vadībā. Absolvējot skolu, katram studentam būs izveidots savs darbu portfolio.

Nodarbības plānotas hibrīdrežīmā – gan klātienē, gan attālināti, lai nodrošinātu iespēju studēt, neatkarīgi no epidemioloģiskās situācijas un studenta atrašanās vietas.

IZMAKSAS

Studiju maksa ir 999eur par visu studiju gadu, maksājot vienā maksājumā pirms studiju sākuma, vai arī 1200eur,maksājot trīs daļās. 

STIPENDIJAS

Šogad pieejamas arī divas stipendijas studiju maksas līdzfinansēšanai, katra 500eur apmērā, kuras piešķirsim diviem studentiem ar labākajiem iestājpārbaudījumu darbiem. Šīs stipendijas nodrošina radošās aģentūras MAGIC un McCANN Riga.

IESTĀJPĀRBAUDĪJUMI

Lai pretendētu iekļūt LADC Reklāmas skolas 2022./2023. gada klasē, interesentiem jāizpilda divi darba uzdevumi jeb brīfi.

Gaidām asprātīgus risinājumus un idejas. Labāk, lai tie piesaista uzmanību, nevis mēģina izpatikt visiem. Maketā nav jāliek daudz informācijas, nav jādomā par likumdošanas ierobežojumiem vai obligātajiem tekstiem, vissvarīgākais, lai ir oriģināla ideja. 

Konkrētu zīmolu produktam var izvēlēties jebkuru – precīza grafiskās identitātes pielietošana nav prasība, tai var pieiet brīvi. Risinājumiem jābūt latviešu vai angļu valodā.

Aicinām noformēt darbus pēc iespējas īsāk un skaidrāk, vadoties pēc principa “laba ideja = ātri uztverama un saprotama ideja”.

Vispārējie ieteikumi, domājot par idejām:

  • izpētīt pašiem pieejamo informāciju par produktu un tikt skaidrībā, kāds no tā labums, un pats svarīgakais — kādu problēmu tas atrisina cilvēka dzīvē.
  • aprunāties gan ar cilvēkiem, kas šo produktu jau lieto, gan ar tādiem, kas nelieto, bet varētu.
  • turēties pie produkta pamatīpašībām, nevajag taisīt reklāmu par jaunāko modeli ar agrāk neredzētām, inovatīvām funkcijām.
  1. uzdevumsradi reklāmu vegāniskajam pienam. Formāts – reklāma žurnālā vai plakāts
  2. uzdevums – izstrādā kampaņas ideju palīdzības aktivizācijai Ukrainai. Piemēram, Reiņa Pozņaka Twitterkonvojam. Formāts – sauklis, plakāts, ja vēlies, arī video.

DARBU IESNIEGŠANA: ŠEIT

TERMIŅŠ: 2022. GADA 28. OKTOBRIS

 

Jautājumu gadījumā – 28338033 vai

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.