DEADLINE IS DEAD30-03-2015

Deadline ir miris. Lai dzīvo deadline! Darbu iesniegšanas termiņš X radošās izcilības festivālam ADWARDS2015 pagarināts līdz 7. aprīļa plkst 23.59.

X radošās izcilības festivāla ADWARDS2015 starptautiskās žūrijas vērtējumam iesniegti jau daudzi darbi reklāmas, dizaina, mediju u.c. jomās. Lai neapturētu jūsos šo aktīvo darbību, kas īpaši saasinājusies pēdējās nakts laikā, esam pagarinājuši darbu iesniegšanas deadline par vairāk kā nedēļu. 

Atgādinu, ka visi zinātkārie, kas kļūs par LADC biedriem, varēs bez maksas piedalīties ADWARDS2015 radošās nedēļas pasakumos.

Festivāls ADWARDS, ko jau desmito gadu pēc kārtas organizē LATVIAN ART DIRECTORS CLUB, šogad norisinās no 23. februāra, ko ar vērienīgu kulmināciju noslēgsim 17. aprīlī, kad notiks ADWARDS2015 radošā lekciju diena un noslēguma ceremonija. 15. aprīlī visi aicināti uz Simon Poett (Executive Creative Director at Tribal Worlwide London) lekciju konferenču centrā Citadele, 16. aprīlī Antalis radošajā tikšanās „Welcome on Board!”. Grafiskie kartoni / Trendi / Iepakojums / Vide / Digitālā druka. Pieredzē dalīsies Iggesund, Antalis un Poligrāfijas aģentūra Vidzemes tirgus gaļas paviljonā. Savukārt 17. aprīlī no agra rīta līdz pat vakaram visi aicināti uz lielo lekciju dienu konferenču centrā Citadele, kur visi žūrijas pārstāvji lasīs interesantas, speciāli sagatavotas lekcijas. Bet pašā vakarā aicinām uz noslēgumu, ADWARDS2015 uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju, lai noskaidrotu, kuri no iepriekšējā gada laikā radītajiem darbiem ieies Latvijas radošās domas un meistarības vēsturē. Ceremonija norisināsies Vidzemes tirgus gaļas paviljonā. 

Labākos ADWARDS2015 darbus noteiks festivāla starptautiskā žūrija, kuras sastāvā šogad būs pazīstami reklāmas, dizaina, mediju un saistīto industriju profesionāļi. ADWARDS2015 žūriju šogad pārstāvēs SIMON POETT (Executive Creative Director at Tribal Worlwide London), RICARDO WOLFF (Creative Director at BBDO Berlin), ATILA MARTINS (Creative at Young & Rubicam, Prague), MIHNEA GHEORGHIU (Group Creative Director at Publicis Groupe, Bucharest, Romania), INGMAR JANSON (conecting brands and consumers since 1993, Berlin), ARMANDS LEITIS (Guilty | Grey radošais direktors, Latvija), VOLDEMĀRS DŪDUMS (patstāvīgs radošais direktors, Latvija), MIĶELIS BAŠTIKS (Asketic grafikas dizainers, Latvija), ALEKSANDRS BĒTIŅŠ (Not Perfect Y&R | Riga radošais direktors, Latvija), GINTS APSĪTS (!MOOZ radošais direktors, Latvija). 

Šogad žūrijas oficiālā mājvieta būs Albert Hotel, savukārt par žūrijas nogādāšanu vajadzīgajās vietās šogad, tāpat kā pērn, rūpēsies Audi. Kā ierasts, arī šogad notiks TAUTAS BALSOJUMS. Ar iesniegtajiem darbiem iepazīties un par tiem nobalsot varēs no 10. aprīļa.

Līdzās zelta un sudraba godalgām tiks pasniegts arī GRAND PRIX, kuru saņems dalībnieks, kas būs parādījis visspožāko veikumu. Arī šogad, papildus ikgadējiem ADWARDS apbalvojumiem, ANTALIS pasniegs specbalvas drukas darbu izcilniekiem, tuklāt šogad - veselas 3. Esam apvienojuši spēkus kategorijā VIDES REKLĀMA, ko šogad pārstāv visas vides reklāmas kompānijas. 5. kategorijas simpātiskākais darbs iegūs 4 dienu ieejas karti uz Cannes Lions festivālu Francijā no CLEAR CHANNEL.

Ceturto gadu pēc kārtas tiks pasniegts īpašs apbalvojums drosmīgiem klientiem – PIONIERA BALVA. Arī šogad iesniedzami visi nerealizētie, neapstiprinātie darbi jeb LIMBO. Kā jau ik gadu, arī šogad ikvienam radošam prātam ir iespēja piedalīties Latvijas uzņēmumu – ANTALIS, VIDES REKLĀMAS ASOCIĀCIJAS, AUDI, DELFI radošo darba uzdevumu konkursā un tikt pie vērtīgām balvām. 

Visus darbus varēs iesniegt līdz 7. aprīļa plkst. 23.59 elektroniski. Fiziski iesniedzamos darbus līdz 7. aprīļa plkst. 18.00 jānogādā 13. Janvāra ielā 33 LADC birojā.

Darbu iesniegšanas kārtība un tehniskās prasības pieejamas WRONG veidotās mājaslapas www.adwards.lv attiecīgajās sadaļās.

Jaunajiem talantiem piedāvājam "paplosīties" ne tikai kategorijā DARBA UZDEVUMI, bet arī YOUNG LIONS 24 stundu radošajā konkursā. Līdz pat 10. aprīlim radošie, kuriem spīd acis, ir idejas un prasmes, varēs pieteikties nacionālajai atlasei, kuras uzvarētāji iegūs iespēju doties uz Kannām un piedalīties Cannes Lion festivālā un internacionālajā Young Lions konkursā Francijā. 

Un atceries - ja piedalies X radošās izcilības festivālā ‪ADWARDS2015‬, uzliec baltu vai melnu twibbon savai profila bildei!

Draugi & Partneri