SPECIĀLĀ KATEGORIJA "DARBA UZDEVUMI" - PIEDALĀS JEBKURŠ, MAKSĀ NEKO11-03-2015

Kā ierasts, arī šogad, ADWARDS2015 ietvaros, līdzās ikgadējiem apbalvojumiem radošajiem talantiem piedāvājam vairāku Latvijas uzņēmumu izstrādātus darba uzdevumus. Izpildīt brīfus aicināts ikviens, turklāt darbi tiek pieņemti bez maksas. Iesūti savu risinājumu un pretendē uz vērtīgām balvām no ANTALIS, DELFI, Vides Reklāmas Asociācijas, AUDI un citiem +  saņem savām zināšanām un prasmēm atbilstoša līmeņa datorgrafikas kursus no DIGITAL GURU.

LEJUPIELĀDĒT         DARBA UZDEVUMU

 

LEJUPIELĀDĒT         DARBA UZDEVUMU

 

 

LEJUPIELĀDĒT   DARBA UZDEVUMU Nr. 1

 

 

LEJUPIELĀDĒT   DARBA UZDEVUMU Nr. 2

 

 

 

LEJUPIELĀDĒT       DARBA UZDEVUMU

 

 

KAS VAR PIEDALĪTIES SPECIĀLAJĀ KATEGORIJĀ?
Ikviens, kas sevī jūt radošo garu un ir ieinteresēts darba uzdevumā. Darba uzdevumus varat veikt individuāli vai komandā.

CIK TAS MAKSĀ?
Pateicoties mūsu atbalstītājiem, dalība šajā kategorijā ir bez maksas.

KĀ IESNIEGT DARBU?
Speciālajā kategorijā DARBA UZDEVUMI (11. kategorija) darbs iesniedzams tieši tāpat kā ikvienā citā festivāla kategorijā. Reģistrējies, dodies uz sadaļu IESNIEGT DARBU, izpēti iesniegšanas tehniskās prasības, aizpildi online anketu un augšupielādē failus ADWARDS serverī.

AUTORTIESĪBAS
Darba uzdevuma veicējs piekrīt, ka darbs, kuru darba uzdevuma pieteicējs atzīst par labāko, var tikt realizēts dzīvē bez papildu saskaņošanas ar veicēju. Visas tiesības uz darbu tiek nodotas pieteicējam.

 

Draugi & Partneri