X RADOŠĀS IZCILĪBAS FESTIVĀLAM ADWARDS2015 IESNIEGTI GANDRĪZ 300 DARBI08-04-2015

Festivāla starptautiskās žūrijas vērtējumam 10 kategorijās iesniegti gandrīz 300 radoši meistardarbi. Visvairāk darbu šogad iesniegts kategorijās PRINTART UN DIZAINS, INTERAKTĪVIE UN DIGITĀLIE RISINĀJUMI, FILM AND RADIO, kā arī jaunajā kategorijā - VIDES REKLĀMA. Vismazākā konkurence – kategorijās PASĀKUMI, ZĪMOLA STĀSTS un BRANDED CONTENT AND ENTERTAINMENT.
 
Kamēr mēs apkopojam darbus, lai jau pavisam drīz tos nodotu ne tikai žūrijas, bet arī tautas vērtējumam, līdz 10.aprīlim (ieskaitot) radošie prāti vēl var turpināt pildīt DARBA UZDEVUMUS pēc Latvijas uzņēmumu – ANTALIS, AUDI, DELFI, VIDES REKLĀMAS ASOCIĀCIJA - sagatavotiem brīfiem un pretendēt uz vērtīgām balvām.

ADWARDS2015 starptautiskā žūrija - ARMANDS LEITIS (Creative Director at Guilty | Grey, Riga), SIMON POETT (Executive Creative Director at Tribal Worldwide, London), ALEKSANDRS BĒTIŅŠ (Partner and Creative Director at Not Perfect Y&R | Riga, Riga), RICARDO WOLFF (Creative Director at BBDO, Berlin), VOLDEMĀRS DŪDUMS (Freelance Creative Director, Riga), MIHNEA GHEORGHIU (Group Creative Director at Publicis Groupe, Bucharest), GINTS APSĪTS (Creative Director ar !MOOZ, Riga), ATILA MARTINS (Creative at Young & Rubicam, Prague), MIĶELIS BAŠTIKS (Partner and Graphic Designer at Asketic, Riga) un INGMAR JANSON (Conecting brands and consumers since 1993, Berlin) - iesniegtos darbus vērtēs 14., 15. un 16. aprīlī. Savukārt jau pavisam drīz, līdz pat 16. aprīlim ikvienam interesentam būs iespēja iejusties ADWARDS2015 žūrijas ampluā un sniegt savu vērtējumu iesniegtajiem darbiem TAUTAS BALSOJUMĀ. Nobalsot par festivālam iesniegtajiem darbiem būs iespējams autorizējoties ar kādu sociālo tīklu. Turklāt no viena profila savu izvēli izdarīt un par favorītu balsi atdot varēs tikai vienu reizi.

Bet radošie un prasmīgie aicināti pieteikt dalību YOUNG LIONS 24H KONKURSĀ, kas šogad notiks 13. un 14. aprīlī Pica Lulu radošajā laboratorijā. Līdz pat 10. aprīlim pieņemsim jauno lauvu pieteikumus nacionālajai atlasei, kuras uzvarētāji iegūs iespēju doties uz Kannām un piedalīties Cannes Lions festivālā un internacionālajā YL konkursā Francijā. Uzvarētājus noteiks ADWARDS2015 starptautiskā žūrija.

Ikviens aicināts pieteikt savu dalību festivāla ADWARDS2015 radošajā nedēļā, kas norisināsies no 13. līdz pat 17.aprīlim. ADWARDS2015 atklāsim 13.aprīlī ar YOUNG LIONS 24H RADOŠO KONKURSU. Savukārt 15. aprīlī ikviens interesents aicināts uz pirmo ADWARDS2015 lekciju, ko pasniegs SIMON POETT (Executive Creative Director at Tribal Worldwide, London) plkst. 18.00 Konferenču centerā Citadele (Republikas laukums 2A). LADC biedriem un partneriem 15.aprīļa lekcija apmeklējama bez maksas, pārējiem interesentiem jāveic dalības maksa - fiziskām personām EUR 35, juridiskām – EUR 86 (PVN iekļauts cenā). Lai pieteiktos lekcijām, sūti ziņu

.
16. aprīlī plkst. 15.30 ikvienam būs iespēja bez maksas apmeklēt PRINTART IZSTĀDI UN SEMINĀRU Vidzemes tirgus gaļas paviljonā (Brīvības iela 90, ieeja no Matīsa ielas). ANTALIS radošajā tikšanās „Welcome on Board!” varēsi iepazīties ar grafiskajiem kartoniem, trendiem, iepakojumu, vidi, digitālo druku. Pieredzē dalīsies Iggesund, Antalis un Poligrāfijas aģentūra.

17.aprīli no plkst 10.00 līdz pat 18.00 pavadīsim Konferenču centrā Citadele, kur viena pēc otras birs 10 starptautisku talantu lekcijas visas dienas garumā. Maksa par dalību ADWARDS2015 lekciju dienā 17.aprīlī (starptautisku lektoru lekcijas + noslēguma ceremonija) ir EUR 185 juridiskajai personai un EUR 92.50 privātpersonai (PVN iekļauts cenā).

Vakaru noslēgsim ar la grande finale - ADWARDS2015 noslēguma/uzvarētaju apbalvošanas ceremoniju Vidzemes tirgus gaļas paviljonā (Brīvības iela 90, ieeja no Matīsa ielas). Bet punktu uz i uzliksim klubā PIENS - ADWARDS2015 oficiāli neoficiālajā pēcballītē. Noslēguma ceremonija un pēcballīte ikvienam apmeklējama bez maksas.

Tie radošie prāti, kas kļūs par Latvian Art Directors Club biedriem, ADWARDS2015 radošās nedēļas pasākumus varēs apmeklēt bez maksas + par brīvu varēs apmeklēt arī LADC rīkotās lekcijas visa gada garumā. Lai kļūtu par LADC biedru, tev jāaizpilda biedra anketa, jāveic biedra naudas maksājums 130eur par gadu uz mūsu rekvizītiem, jāatsūta man anketa, maksājuma uzdevums un sava fotogrāfija, ko ievietosim LADC lapā un ADWARDS2015 gadagrāmatā.

Draugi & Partneri