3. jūlijā Rīgā viesosies Norman Rabinovich (ASV)06-06-2017

3. jūlijā plkst. 18.00 Cafe Film Noir ar lekciju “What if…” viesosies Envoy (ASV) radošais direktors, Rīgā dzimušais, Kalifornijā augušais Normans Rabinovičs (Norman Rabinovich). Ieeja bez maksas.

Dzimis Rīgā, audzis ASV, studējis mākslu Kalifornijas universitātē, vēlāk Austrālijā apguvis komunikācijas un dizaina arodu. Normana karjera radošajā nozarē aizsākās pirms 17 gadiem kā grafikas dizainerim/art-direktoram. Kopš tā laika viņš radījis gan vizuālās identitātes un pasaules lielāko zīmolu reklāmas kampaņas, gan digitālos risinājumus. Pēdējos gados Normans bijis radošais direktors tādās aģentūrās kā AKQA un TIO Ņujorkā, šobrīd - Envoy. Līdztekus tam, jau 12 gadus Normans ir Bruklinā bāzētas dizaina komūnas 5 IN 1 dibinātājs.

Savas karjeras laikā mākslinieks strādājis ar pasaules top zīmoliem, kā piemēram, Verizon, Nike, VIZIO, Reuters, Tory Burch, McKinsey, Volvo, Calvin Kein un citiem.

Cita starpā, Normans ir start-up entuziasts, kurš palīdzējis tirgū palaist vairāk kā 25 tehnoloģiju start-up kompānijas Ņujorkā.

Lekcijā “What if…” mākslinieks dalīsies pieredzē, kā, izmantojot zinātkāri un radošumu, pārvaldīt savu biznesu, savu karjeru un savu dzīvi.

Ieeja lekcija bez maksas. Lai to apmeklētu, aicinām pieteikties Facebook.

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.