4. novembrī Rīgā uzstāsies gada labākā tekstu autore no Rumānijas Sandra Bold (MRM//McCann, Romania)24-10-2016

Pēc vasarīgas un reklāmas festivāliem piepildītas pauzes, LADC atsāk izglītības programmu, kas arī turpmāk nemainīgi sola ne tikai izglītot un sniegt pasaules prakses piemērus, bet arī iedvesmot arvien drosmīgākiem risinājumiem pašmāju radošos prātus un klientus. Jau nākamo piektdien, 4. novembrī plkst. 18.00 Cafe Film Noir telpās (Elizabetes ielā 61) ar lekciju "Love what you hate about your country" viesosies talantīgā, par šā gada labāko tekstu autori atzītā, MRM//McCann Romania galvenā tekstu autore Sandra Bold.

Reklāmas pasaulē Sandra ienāca pirms 5 gadiem, kad darbu arhitektūrā nomainīja pret kopīraitera jeb tekstu autora amatu reklāmas nozarē. Viņa strādājusi gan ar vietējiem Rumānijas klientiem, gan tādiem starptautiskiem grandiem kā Coca-Cola, Sprite, Fanta, KFC, LIDL un citiem. Šo piecu gadu laikā Sandras iekšējais metāldetaktors palīdzējis gūt godalgas tādos reklāmas festivālos kā Cannes Lions, One Show, Eurobest, Golden Drum, kā arī dažādos Rumānijas konkursos. Šogad, 2016. gadā Sandra titulēta kā “Romanian Copywriter of the year”.

Blakus tam, Sandra bijusi žūrijas pārstāve "New York Advertising festival”, kā arī ir viena no Rumānijas filmu festivā dibinātajiem.

Šobrīd Sandra strādā kā MRM//McCann Romania galvenā tekstu autore. MRM//McCann ir starptautiska digitālo risinājumu aģentūra ar vairāk kā 30 birojiem vairāk kā 20 valstīs.

Lekcija notiks angļu valodā.
Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūgums lekcijai pieteikties savlaicīgi, rakstot uz

Neoficiāla pieteikšanās Facebook pasākumam te

Kas? Sandra Bold lekcija "Love what you hate about your country"
Kad? 4. novembrī
Cikos? 18:00
Kur? Cafe Film Noir (Elizabetes ielā 61)
Cik? Biedriem un partneriem - bez maksas, fiziskām personām - EUR 35, juridiskām - EUR 86 (PVN iekļauts cenā)

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.