LADC lekcijas. Agnese Kleina un Aigars Mamis20-01-2016

Mums ir patiess prieks 28. janvāra vakarā piedāvāt dienu noslēgt divu ļoti daudz protošu un darošu cilvēku sabiedrībā. Abi - gan Agnese, gan Aigars - ir sava ceļa gājēji, estēti, ar lielu interesi par dizainu un jaunradi. Un, jā, abi ir cepuru entuziasti. Lekcijas gan būs atšķirīgas. 

Agnese Kleina, žurnāliste, Benji Knewman redaktore un izdevēja, vadīs lekciju "Jā, bet kāpēc?". Agnese izdevusi nu jau 3 grāmatžurnāla Benji Knewman numurus, kas nopērkami 22 valstīs visā pasaulē. Par to arī stāstā - kā parādīt un pierādīt citiem, ka tas, ko tu dari, ir nepieciešams. Par to, kā pašam saprast, ko vēlies darīt ar visām zināšanām un pieredzi, kas tev jau ir?

Savukārt, Aigars Mamis, grafikas dizainers, studijas Overpriced līdzdibinātājs, kurš cita starpā ir arī LMA pasniedzējs un RĪGA kreklu autors, vadīs lekciju "Vakariņas ar sliktu dizainu", kurā stāstīs par to, ka patiesībā dīvainiem randiņiem un sliktam dizainam ir daudz kā kopīga.

Kas: Agnese Keina ar lekciju “Jā, bet kāpēc?” un Aigars Mamis ar lekciju “Vakariņas ar sliktu dizainu"

Kad: 28. janvārī

Cikos: Plkst. 18.00

Kur: Konferenču centrs Citadele (Republikas laukums 2a)

Cik: Necik

Lai saņemtu jaunumus par gaidāmajām LADC lekcijām, piesakies!

FB eventam vari pieteikties šeit
 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.