Atziņas no #LADCskola absolventiem. ZANE TRUMPĪTE01-06-2017

ZANE TRUMPĪTE

Zane ir #LADCskola 2016. gada klases absolvente. Uzreiz pēc skolas, pārliecinoši ieņēma dizainera posteni Guilty | Grey aģentūrā, kur bāzējas vēl šobaltdien.
"Piederu pie cilvēkiem, kuri domā, ka citi var labāk, tāpēc esmu pateicīga par "grūdienu" no malas, lai piesakos LADC skolā.Negribētos mētāties ar apgalvojumiem, ka tā ir reklāmistu fabrika, no kuras ārā nāk slīpēti dimanti, bet instrumentus, ar kuriem PAŠIEM sev noslīpēt kādu skaldni, attīstīt savas dotības, atraisīt reklāmiskās domāšanas čakras un daudz ko citu - tā dod. Spēj tik ņemt un prast pielietot! Fantastiski pasniedzēji, kas cīnās un iedvesmo cīnīties nākošās paaudzes par to, lai būtu mazāk reklāmu, kurās rāda tantes, kas uz teātri paņēmušas līdzi Lenor veļas mīkstinātāju (OK, tagad, kad to tā atstāsta, izklausās pat stilīgi, bet - NAV!).Pirms skolas jau strādāju reklāmas aģentūrā un zināju, kas ir reklāma, bet skolā ieraudzīju Reklāmu ar pievienoto vērtību, guvu ieskatu tās anatomijā, uzzināju par tās dažādajiem paveidiem un iepazinos ar trakajiem (labā nozīmē), kas slēpjas aiz Latvijas Reklāmas. Man vēl ir daudz, ko mācīties un slīpēt, aizvien ir ļoti daudzi, kas var labāk, bet skolā sapratu, ka arī es varu."

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.