Davor Bruketa vieslekcija (Horvātija) 23-12-2019

Iesildoties gaidāmajam radošās izcilības festivālam ADwards 2020, aicinām uz Davor Bruketa vieslekciju "Ko pie velna mēs esam izdarījuši?!" 17.janvārī Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā pulksten 16:00

Davor Bruketa ir radošais direktors reklāmas aģentūrā Bruketa&Žinič&Grey Zagrebā, Horvātijā. Viņš ir bijis pirmais žūrijas prezidents no Austrumeiropas festivālā London International Awards un ņēmis dalību arī citos prestižos konkursos kā D&AD, Art Directors Club New York, Red Dot, New York Festivals, Graphis, Young Guns, īpašs gods ir būt pastāvīgam žūrijas loceklim New York Cresta Awards.

Davora un viņa aģentūras Bruketa&Žinič, ko viņš dibināja 1995.gadā kopā ar Nikola Žiniču, ir saņēmusi 450 apbalvojumus reklāmā un dizainā. 2013.gadā Advertsing Age paziņoja B&Ž par labāko gada mazo aģentūru un Campaign ierindoja B&Ž pasaules vadošo neatkarīgo aģentūru top pirmajā vietā 2014.gadā. Globālajā Effie Effectiveness Indeksā agēntūra saņēma otro vietu 2012.gadā. 2017.gadā aģentūra pievienojās Grey grupai un patreiz darbojas kā zīmolu, produktu un mazumtirdzniecības dizaina un digitālais centrs tīklā.

Lekcija bez maksas ir LADC biedriem un partneriem,
citiem interesentiem 40Eur (ar PVN).

Pieteikties lekcijai

Lekcija angļu valodā.

 

 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.