Dokumentālās filmas īpašais LADC seanss25-03-2019

Aicinām LADC biedrus un sadarbības partnerus uz dokumentālās filmas "Why Are We Creative?" LADC seansu un tikšanos ar filmas autoru Hermanu Vaski. 

Hermann Vaske interesējās par radošuma nozīmi jau studiju gados Berlīnes Mākslas universitātē un pirmās atbildes meklēja reklāmas aģentūrās kā radošais direktors. Viņš sāka uzdot sev un apkārtējiem jautājumu "Kādēļ mēs esam radoši?" - šī zinātkāre izvērtās aizraujošā izpētes projektā, kurā tika apkopotas vairāk par 1000 sarunām. Filma pēta māksliniecisko, intelektuālo, filozofisko, politisko un zinātnisko radošumu.

Filmā ir intervijas ar Deividu Linču, Vimu Velderu, Bjorku, Bono, Marinu Abramoviču, Deividu Boviju, Damienu Hirstu, Viviennu Vestvudu, Žanu Polu Gotje, Šonu Penu, Mihailu Gorbočovu, Stīvenu Hokingu, Zahu Hadid, Nelsonu Mandelu, Dalai Lamu un daudziem citiem. 

Filmas treileris TE 

26. aprīlis, plkst. 19:00 @K.Suns, Elizabetes ielā 83/85 

(filma ir angļu valodā)

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūgums pieteikties laicīgi, sūtot epastu uz

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.