Jauno reklāmistu skolas žūrija izvērtējusi darbus; vēlreiz atver pieteikšanos!21-06-2016

Līdz pat 10. jūnija pusnaktij aicinājām ikvienu radošā gara īpašnieku pieteikties LADC skola 2017. gada klasei, kas sāksies šā gada septembrī. Lai to izdarītu, pretendentiem bija jāizpilda 2 darba uzdevumi. LADC žūrija 10 Latvijas radošo celmlaužu sastāvā vairākas dienas tos vērtēja, kā rezultātā ir noskaidroti labākie, kā arī pieņemts lēmums atstāt dažas brīvas un pieejamas vietas. Tāpēc līdz pat 3. jūlija pusnaktij aicinām turpināt sūtīt savus pieteikumus.
LADC žūriju šogad pārstāvēja Ēriks Stendzenieks (!MOOZ dibinātājs un vadošais radošais direktors, kā arī LADC līdzdibinātājs un presidents), Andris Rubīns (DDB Latvija izpilddirektors), Edijs Majors (Burzum dibinātājs un radošais direktors, LADC padomes pārstāvis), Anete Franka (LADC izpilddirektore), Sandijs Lūsēns (IDEA radošais direktors), Voldemārs Dūdums (patstāvīgs radošais direktors, LADC līdzdibinātajs), Aleksandrs Bētiņš (Not Perfect Y&R | Riga vadošais radošais direktors, LADC padomes pārstāvis), Vairis Strazds (DDB Latvija radošais direktors), Māris Upenieks (Young/Hungry radošais direktors, LADC līdzdibinātājs) un Edgars Stanga (McCann Riga radošais direktors).
Informējam, ka līdzās jauniesūtītajiem, vēlreiz tiks vērtēti jau saņemtie pieteikumi, ko pagaidām žūrija atstājusi kā diskutējamus.
Sirsnīgi aicinām ikvienu, kas sirdī nes sapņus un idejas, ir zinātkārs un izdarīgs; ikvienu, kas piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru. Ja tā, tad tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo mēģināsim iemācīt. Ja māj ar galvu, aicinām izpildīt un augšuplādēt LADC piedāvātos darba uzdevumus līdz 2016. gada 3. jūlija plkst. 23.59.

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.