LADC lekciju lasīs Krievijas vadošās projekciju mapping studijas dibinātājs Alexander Us19-11-2014

Tumšo gadalaiku šogad gaišāku padarīs ne tikai dažādi gaismas pasākumi un salūts, bet arī LADC rīkotā lekcija. Jau nākamceturtdien, 11. decembrī plkst 17.00 Konferenču centrā Citadele visus LADC biedrus, nebiedrus, draugus un interesentus gaidīsim uz Krievijas vadošās projekciju mapping studijas SILASVETA dibinātāja un radošā direktora Alexander Us lekciju "Light revolution in clubs".

Alexander Us ir Krievijā vadošās projekciju mapping studijas SILASVETA dibinātājs un tās radošais direktors no Maskavas. Studija var lepoties ar vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem reklāmas un kultūras festivālos. SILASVETA un Alexander Us radījuši vairāk kā simts šādus projektus, turklāt daudzi no tiem tikuši realizēti tieši klubu vajadzībām. Par to tad arī Alexander stāstīs lekcijā "light revolution in the clubs".

Lai labāk saprastu, kas tad SILASVETA tādi ir un ko dara, pirms nākt uz lekciju, iesaku izlasīt pēdējās intervijas ar viņiem te un te, kā arī apskatīt viņu darbus te.

Lekcija "light revolution in the clubs" notiks krievu valodā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lekcijai lūgums pieteikties laicīgi.

Oficiali pasākumam pieteikties vari, rakstot .

Neoficiāli pasākumam vari pieteikties te.

Kas: Alexander Us (Co-founder and Creative Director of SILASVETA, Moscow) lekcija "light revolution in the clubs"
Kad: 11. decembris
Cikos: 17.00
Kur: Konferenču centrā Citadele (Republikas laukums 2A)
Cik: Biedriem un partneriem - bez maksas, fiziskām personām - EUR 35, juridiskām – EUR 86 (PVN iekļauts cenā)

Paldies draugiem:

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.