LADC viesosies IDEO, Google un Microsoft interaktīvā dizaina meistars Amid Moradganjeh no ASV03-06-2014

Nākampiektdien, 13.jūnijā pēc LADC aicinājuma Rīgā viesosies Google, Microsoft un IDEO interaktīvā dizaina meistars Amid Moradganjeh no ASV. Lekcijā "Thinking like a Designer, Human-Centered approach to Innovation", kas notiks 13.jūnijā plkst. 17.00 Konferenču centrā Citadele, Amid stāstīs par to, kā domā dizainers, par patērētāju izprašanu, radošumu, dizaina kultūru un citām, ar dizaina domāšanu saistītām lietām, ko, kā Amid apgalvo, būs interesanti klausīties ne tikai dizaina sfērā strādājošiem.

Amid ir no tiem, par ko saka "šitas nepazudīs". Ir bijis visur, redzējis daudz un pārzina ne tikai dizainu, bet arī visas tās sarežģītās lietas, ko liekam zem nosaukuma mehānika un inženierija (kas ir arī viņa izglītība). Palīdzējis dienas gaismu ieraudzīt vairākiem startup projektiem Austrālijā, Horvātijā, Ungārijā un Igaunijā. Ieņēmis interaktīvā dizainera amatu tādās pasaulē zināmās kompānijās kā Google, Microsoft un IDEO. Nesen dibinājis pats savu inovāciju kompāniju Square Mountains, kuras pašreizējā mājvieta ir tepat kaimiņos - Tallinā.

Amid profesionālā darbība un arī kaislība ir izzināt un izprast cilvēku, dizainu un inovāciju. Jeb cilvēku caur dizainu un inovāciju. Jeb dizainu caur inovāciju un cilvēku. Īsāk - tieši "cilvēks-tehnoloģija-dizains" ir Amid spēļlaukums, kurā šie trīs nemainīgie ir galvenie spēles klucīši, kurus attiecīgi izkārtojot tad arī rodas jauni, drosmīgi un cilvēkam ērti risinājumi. Piemēram, šis

Lekcija "Thinking like a Designer, Human-Centered approach to Innovation" notiks angļu valodā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lekcijai un meistarklasei lūgums pieteikties laicīgi, rakstot .

Kas:  Amid Moradganjeh (ASV) lekcija "Thinking like a Designer, Human-Centered approach to Innovation"
Kad: 13.jūnijs
Cikos: 17.00
Kur: Konferenču centrā Citadele (Republikas laukums 2A)
Cik: Biedriem un partneriem - bez maksas, fiziskām personām  - EUR 35, juridiskām – EUR 86 (PVN iekļauts cenā)
Paldies draugiem:

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.