Radošās sarunas: Andrey Tyukavkin lekcija31-01-2017

Ar pirmo publisko LADC lekciju šogad uzstāsies Publicis Latvia radošais direktors no Krievijas Andrey Tyukavkin. Lekcija notiks 16. februārī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kas, starp citu, arī turpmāk būs LADC notikumu mājvieta.

Iepriekš programmētājs un IT komandas vadītājs, vēlāk pievērsies tekstu rakstīšanai tādās aģentūrās kā Leo Burnett, Saatchi, Publicis un Denstsu Aegis Maskavā un Frankfurtē. Pērnā gada vasarā pārcēlies uz Rīgu, lai ieņemtu radošā direktora amatu Publicis aģentūru tīkla Latvijas filiālē. 

Savas karjeras laikā Andrey ieguvis vairākus apbalvojumus dazādos starptautiskos reklāmas festivālos, bet par misiju uzskata Latvijas pārvēršanu nākamajā “Sweden of creativity”.

Savā lekcijā “Latvia: my 10 impressions” lektors dalīsies ar savām atziņām par Latviju, tās atšķirībām un vienojošo ar Krieviju un Vāciju gan radošuma, gan vispārīgā ziņā. 

Lekcija notiks angļu valodā. 

Dalība pasākumā ir bez maksas. Lai to apmeklētu, aicinām pieteikties, rakstot . Tā kā vietu skaits ir ierobežots, priekšroka tiks dota LADC biedriem un sadarbības partneriem.

Facebook pasākumam iespējams pieteikties te.

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.