Sākusies darbu iesniegšana XII radošās izcilības festivālam Adwards201711-07-2017

Tā diena ir klāt – šodien, 12. jūlijā LATVIAN ART DIRECTORS CLUB (LADC) rīkotais divpadsmitais radošās izcilības festivāls ADWARDS2017 oficiāli tiek pasludināts par atklātu.

Līdz pat 15. augustam tiek aicināti visi radošo nozaru profesionāļi un entuziasti – reklāmisti, grafikas dizaineri, tekstu autori, digitālās jomas speciālisti, fotogrāfi, drukas mākslinieki, radošie un mākslinieciskie direktori, režisori un operatori, produktu un iepakojumu dizaineri, animatori un visi pārējie, kas kaut ko rada – iesniegt savus darbus XII radošās izcilības festivālam ADWARDS2017, lai noskaidrotu, kuri ir tie darbi, ko starptautiska žūrija 10 profesionāļu sastāvā atzīs par labākajiem, piešķirot tiem ordeņus un nodrošinot vietu starp ADWARDS2017 gada grāmatas vākiem. LADC aicina - lielās aģentūras ar 20 vai brīvmākslinieks ar vienu labu darbu – nav būtiski, ja vien radi kaut ko kvalitatīvu, pierādot savu meistarību.

Radošās izcilības festivāls ADWARDS ir unikāls ar to, ka katru gadu tas iegūst jaunu identitāti, jaunu logo, jaunu tēlu. Šim mērķim festivāla organizatori piesaista māksliniekus, kas ik gadu šo vizuālo valodu veido. Šogad ADWARDS2017 ideju domāja un izstrādāja jaunā un daudzsološā reklāmas aģentūra VUCA tās radošās direktores Unas Rozenbaumas vadībā, savukārt mājaslapu un darbu iesniegšanu jau tradicionāli nodrošina ilggadējie LADC draugi, digitālo un interaktīvo risinājumu aģentūras WRONG un Digibrand

ADWARDS2017 koncepts ir “In the world of copy, be original”. Šogad mēs svinam patiesumu, oriģinalitāti un meistarību. Patiesumu, kuru meklējot, mēs mostamies naktī, lai pierakstītu “to teikumu”. Nomokām apkārtējos ar jautājumiem, bet sevi pašu - ar šaubām. Oriģinalitāti, kuru bieži sauc par pašmērķīgu un kuras vārdā izejam cauri visiem Dantes elles apļiem. Meistarību, kas piepilda mūsu desktopus ar neskaitāmām final versijām. Šogad mēs svinam nesamierināšanos ar viduvējību, “gan jau aizies” nepieņemšanu un ikdienas cīņu ar slinkumu.

Darbus festivālam varēs iesniegt līdz pat 2017. gada 15. augusta pusnaktij.

Darbus varēs iesniegt tādās kategorijās kā "Integrētās kampaņas”, “TV un radio”, “Interaktīvie un digitālie risinājumi”, “PrintArt un dizains”, “Vides reklāma”, “Zīmola stāsts”, “Sabiedriskās attiecības”, “Nestandarta komunikācija”, “Zīmola integrācija saturā” un “Pasākumi”.

Labākos darbus, ko vēlāk uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā apbalvos ar tradicionālajiem ADWARDS izcilības ordeņiem, noteiks starptautiska žūrija 10 profesionāļu sastāvā.

ADWARDS2017 "Talks & stories" konference norisināsies Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 25. augustā visas dienas garumā, savukārt uzvarētāju apbalvošanas ceremonija - turpat, tās pašas dienas vakarā. Pieteikties konferencei un ceremonijai varēs no 1. augusta. 

Vairāk www.adwards.lv

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Aneti Franku, rakstot vai zvanot 26708810

Jaunumi: ADWARDS.LV | TWITTER | FACEBOOK

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.