Zinību mēnesī LADC viesosies Ted Persson (Great Works līdzdibinātājs un vadošais radošais direktors)09-09-2014

Pēc nelielas vasarīgas pauzes, ar prieku un milzīgu nepacietību turpināt uzsūkt zināšanas, smelties iedvesmu un iepazīties ar starptautisku pieredzi, vēlos izziņot LADC izglītības programmas turpinājumu. Jau pavisam drīz, 26. septembrī pie mums viesosies zviedrs Ted Persson no Great Works ar lekciju "What marketers can learn from the startup world". Kā ierasts, lekcija notiks Konferenču centrā Citadele plkst. 17.00.

Pats Persson par sevi saka: "Esmu radošais direktors, digitālo iespēju uzņēmējs un apņēmigs bārdas audzētājs". Ted Persson ir līdzdibinātājs Stokholmas vadošajā digitālajā inovāciju un mārketinga aģentūrā Great Works, kur viņš ieņem vadošā radošā direktora posteni un pārrauga darbu visos Great Works birojos Stokholmā, Ņujorkā, Tokijā un Šanhajā. Pateicoties savai pieredzei Great Works, Ted Persson ir dibinājis un bijis iesaistīts vairākos tiešām foršos startapos un projektos, par ko tad sīkāk, ja vien atnāksi, varēsi dzirdēt lekcijā 26. septembrī. Par labu atnākšanai varu piemetināt, ka ne pa velti Business insider ierindojis Ted Persson starp tiem radošajiem talantiem, ko citas aģentūras labprāt redzētu savās rindās.

Persson strādajis ar tādiem klientiem kā Absolut Vodka, Electrolux, IKEA, H & M un citiem. Nesen izlaidis 30 minūšu īsfilmu "I'm Here", ko veidojis sadarbībā ar Amerikāņu režisoru, scenāristu un aktieri Spike Jonze, Los Andželosā bāzētu aģentūru TBWA/Chiat/Day un 24h.


Sīkāk iepazīties un piesekot Ted Persson vari šeit

Lekcija "What marketers can learn from the startup world" notiks angļu valodā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lekcijai lūgums pieteikties laicīgi, rakstot .

Kas:  Ted Persson (Co-founder and ECD at Great Works, Sweden) lekcija "What marketers can learn from the startup world"
Kad: 26. septembrisCikos: 17.00
Kur: Konferenču centrā Citadele (Republikas laukums 2A)
Cik: Biedriem un partneriem - bez maksas, fiziskām personām  - EUR 35, juridiskām – EUR 86 (PVN iekļauts cenā)

Paldies draugiem:

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.