Aicinām pieteikties LADC reklāmas skolai 2015/2016 mācību gadam!29-06-2015

LADC skola ir absolūti neoficiāla un tāpēc izcila izglītības programma. Šī Latvijas radošo celmlaužu iniciatīva 8 mēnešus (no 2015. gada augusta līdz 2016. gada martam) savā paspārnē skolos un iedvesmos 15 talantus.

Ja esi piedzimis ar tādu kā empātijas gēnu, spēju saprast un izprast otru – tev ir pamats domāt, ka vari strādāt reklāmā. Pārējo mēģināsim iemācīt. Iespējams, tu esi dzimis reklāmists, bet algu saņem par darbu picērijā vai Bobcat 743 vadīšanu. Vai nesaņem vispār. To tā nevar atstāt. Ja sirdī nes sapņus un idejas, esi zinātkārs un izdarīgs, tici, ka esi radīts, lai radītu un ir sajūta, ka jaunu izaicinājumu priekšā sāc mirguļot – pamēģini!

Mums tiešām ir vienalga, kas esi, cik jauns (vai vecs), ar kādu pieredzi un facebook statusu - ja jūti, ka gribas un vari, izpildi darba uzdevumus! Ja mūsu domas sakritīs, sirsnīgi gaidīsim tevi Latvian Art Directors Club reklāmas skolas ceturtajā metienā.

LADC skola veidota moduļu sistēmā. 9 moduļos piedāvāsim tev apgūt visas reklāmas svarīgākās komponentes. Papildus visām zināšanām un prasmēm, ik piektdienu rīkosim INSPIRATIONAL FRIDAY, kur gan vietējie, gan importa radošajās jomās strādājošie lasīs iedvesmojošas lekcijas.

Un tagad pats labākais - LADC skolas pasniedzēji ir reklāmas dzīves labākie pazinēji, ideju celmlauži, reklāmas praktiķi ar daudzu gadu pieredzi, ar desmitiem apēstiem pudiem sāls vēderā, tūkstošiem negulētu nakšu spoguļattēlā, desmitiem miskastē izmestām, bet simtiem realizētām idejām. Mums labāku nav. Ēriks Stendzenieks, Armands Leitis, Zigurds Zaķis, Andris Rubīns, Aleksandrs Bētiņš, Sabīne Rapa, Mārcis Miķelsons-Germs, Voldemārs Dūdums, Gints Apsīts, Valdis Ošiņš, Raimonds Platacis, Edgars Pētersons, Pēteris Līdaka, un daudzi citi tevi vedīs pa reklāmas dzīves labirintiem, mācīs domāt radoši, vadīt projektus, rakstīt, uztvert, saprast, izstrādāt stratēģiju, domāt konceptuāli, zīmēt un līmēt, fotografēt un filmēt, pārdot un prezentēt, domāt lieli, domāt mazi, domāt digitāli, domāt klasiski, lai pēc skolas absolvēšanas tavas prasmes būtu tieši tik labas, ka garlaikoti iesi cauri visiem darba piedāvajumiem no Latvijas lielākajām reklāmas aģentūrām.

BRĪDINĀJUMS! Šī nav vieta vārgajiem. Būs grūti un daudz. Bet, hei – viss, kas mūs nenogalina, padara vecākus.

Astoņu mēnešu radošās izcilības programma maksā 500 eur.

Ar skolā uzņemtajiem dalībniekiem sazināsimies gan privāti, gan arī izziņosim mūsu mājaslapā.

Līdz tam - izpildi darba uzdevumus, krāj naudu un…izgulies. Jo, ja nu.

Sīkāk ladc.lv/skola

Ja rodas jautājumi, pirms un visa mācību laika garumā, jebkurā laikā zvani vai raksti Anetei 26708810 vai 

 

Draugi & Partneri