Diskusija: Sievietes radošajā nozarē26-02-2018

Starptautiskajai sieviešu dienai par godu 8. martā aicinām ikvienu interesentu piedalīties sarunā “Sieviete radošajā nozarē”. Pasākuma pirmajā daļā ar nelieliem stāstiem par tēmu dalīsies nozarē pieredzējušas un veiksmīgas, un gudras, un foršas sievietes: Zane Feifa (zīmolvedības speciāliste), Agnese Kleina (vizuālā žurnāliste un izdevēja), Una Grants (grafikas dizainere), Ieva Irbina (stratēģe), Una Rozenbauma (radošā direktore).
Pasākuma otro daļu veltīsim diskusijai un jautājumiem.
Pasākuma noslēgumā skatīsimies jauno kinoprojekta Spektrs filmu "Atriebība" ("Revenge"): režisores Korālijas Faržē asinis stindzinošais trilleris par sievietes pārdzimšanu un atmaksu saviem pāridarītājiem. Filma kinoteātros tikai no 16. marta — būs iespēja redzēt pirmājiem!
Aicinām tukšām rokām nesēdēt un pirms (un pēc) pasākuma iegādāties glāzi svinīga prosecco par īpašu Starptautiskās sieviešu dienas cenu vīna telpā Tinto.
Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūgums pieteikties laicīgi un pārdomāti.
Dalība pasākumā LADC biedriem un draugiem bez maksas, piesakoties līdz 4.martam. Pārējiem - EUR 7, veicot priekšapmaksu te vai iegādājoties biļeti uz vietas.

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.