LADCskola diplomdarbi un izlaidums15-04-2018

Pēdējā gada laikā 29 talantīgi, darīt varoši un griboši studenti izvazāti krustu šķērsu pa teju visām labākajām aģentūrām, skolojušies pie vairāk kā 80 Latvijas reklāmas un dizaina praktiķiem, guvuši zinības teju visās ar reklāmu saistītās jomās. 

Gandrīz gads riņķī, un ar gādīgu nopūtu jāsaka, ka esam gatavi jaunos reklāmistus palaist darba tirgū. 2018. gada metiens atstāj silto #LADCskola klēpi, pamāj saviem 80+ tētiem un mammām, lai ar idejām pilnu mugursomu tālāk dotos uz lielo iespēju zemi, kur daļu no tām var iemainīt pret zelta dālderiem, klientu pateicībām un Adwards ordeņiem. 

Aicinām visus #LADCskola studentus, pasniedzējus, klientus, interesentus un līdzjutējus oficiāli-neoficiāli nosvinēt pasniedzēju un studentu kopā piedzīvoto, iemācīto, notikušo un izdomāto.

Izlaidums notiks piektdien, 11. maijā The Mill (Brīvības ielā 33-8) plkst. 20.00.

Būs dejas, torte, dzērieni un forši cilvēki. 

Pie ieejas būs saraksts, tāpēc, ja apmeklēsi izlaidumu, norādi to te.

Bet pirms svinēt, jāiztur vien pēdējais pārbaudījums - diplomdarbs jeb savu labāko radošo darbu prezentācijas. 

Tāpēc aicinām visus #LADCskola pasniedzējus, klientus un interesentus pievienoties darbu prezentācijām, lai iepazītos ar jauno talantu veikumiem un prasmēm. Rezervējiet dienu, paņemiet vizītkartes un tiekamies!

Diplomdarbu prezentācijas notiks 9. maijā intelektuālajā kultūras klubā Cafe Film Noir, Elizabetes ielā 61 no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Studentu darbus vērtēs LADC izraudzīta žūrija.

Ja apmeklēsi diplomdarbu prezentācijas, norādi to te. 

 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.