Radošā komanda aicina iesaistīties un atbalstīt jaunās “Piena” filmas tapšanu!20-06-2017

"Piena" radošā komanda uzsākusi jaunas īsfilmas „Laura un Vineta” veidošanu un aicina cilvēkus atbalstīt tās tapšanu pūļa finansēšanas vietnē „Projektu banka”. 

Šī būs jau devītā „Piena” īsfilma, kas turpina kolorīto „Piena" kino sēriju, kas tautā iemīļota jau kopš pirmās filmas.

„Mēs gatavojam jaunu, mazliet fantastisku, mazliet ziemeļnieciski humoristisku īsfilmu. Virsvadību šoreiz uzņēmies režisors Roberts Kuļenko, stāstu palīdzējis sarakstīt Pēteris Pūrītis, roku uz kameras turēs Juris Pīlēns. Kopumā plašo komandu veidos entuziasma pilni savu jomu profesionāļi,” stāsta tās veidotāji.

Jaunākajā filmā šoreiz stāsts būs par Aldi – kungu labākajos gados. Aldis viens pats gādā par piemājas bioloģisko saimniecību. Gaidāma laba raža. Kādu nakti viņa kartupeļu laukā nokrīt Zemes pavadonis. Vismaz tā apgalvo speciālisti. Lauks tiek apžogots un Aldis evakuēts. Vai viņam kopā ar draugiem Juri un Ludmilu izdosies atgūt savus kartupeļus? 

Iepriekšējo “Piena” īsfilmu veidošanai skatītāju palīdzība netika lūgta, bet šoreiz autoru nodoms ir izveidot vērienīgāko, ambiciozāko un, iespējams, arī labāko īsfilmu projekta vēsturē, tai pat laikā saglabājot skatītāju iemīļoto stilistiku un humoru. Nepieciešamā summa ir 3000 eiro, kuri līdz pat pēdējam centam tiks atrādīti uz ekrāna - dekorāciju būvniecībai (tiks būvēts lidojošais šķīvītis), specefektu izveidei, kostīmu darināšanai un citām tehniskām izmaksām.

Apmaiņā pret palīdzību radošā komanda piedāvā arī dažādas atlīdzības – atbalstītāju uzrādīšanu filmas titros, ielūgumus uz īpašo īsfilmas pirmizrādi (un, protams, ballīti!), režisora Roberta Kuļenko režijas meistarklasi un dāsnākajiem – arī lomu filmā. Savukārt uzņēmumiem par attiecīgu atbalsta summu iespējams filmā iekļaut savu produktu vai pakalpojumu. Īsfilmas pirmizrāde paredzēta pirms “Piena svētkiem” šī gada augustā!

Ja vēlies pret atlīdzību atbalstīt filmas tapšanu, spied šeit

 

 

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.