Ar Not Perfect | Y&R Riga gādību, šogad LADC skolā pieejama viena budžeta vieta16-06-2017

Rit pēdējā nedēļa, lai pieteiktos radošās izcilības skolai LADC skola. Vairāk kā 80 Latvijas radošās nozares lielākie vārdi ir apvienojušies, lai izskolotu un darba tirgū ievestu nākamo radošo paaudzi. Lai pieteiktos, pretendentiem jāiztur īpaša atlase - jāizpilda divi sagatavotie darba uzdevumi un līdz 26. jūnija plkst. 23.00 tie jāaugšuplādē LADC mājaslapā.

Ar reklāmas aģentūras NotPerfect | Y&R Riga gādību, šogad būs pieejama viena budžeta vieta - lai uz to pretendētu, tās tīkotājiem papildus jāizpilda vēl viens - budžeta vietas darba uzdevums. Izpildot budžeta vietas darba uzdevumu, tas nedod priekšrocības tikt uzņemtiem. No sākuma žūrija izraudzīs 20 labākos starp standarta darba uzdevumiem, un tikai pēc tam, attiecīgi – no šiem 20 jau izraudzītajiem, vērtēsim tos, kas pieteikušies budžeta vietai. Budžeta vietas darba uzdevuma lejuplādējams te un tas iesniedzam tieši tāpat kā standarta darba uzdevumi - līdz 26. jūnija plkst. 23.00 augšuplādējot to LADC mājaslapas sadaļā Darba uzdevumi.

Visus iesūtītos darbus vērtēs un lēmumu par mācību gada klases sastāvu pieņems LADC izraudzīta Latvijas reklāmas praktiķu žūrija 10 un vairāk ekspertu sastāvā. 

20 talantīgākos, kuri izpildīs abus uzdevumus visveiksmīgāk, par iespēju apmeklēt LADC radošās izcilības skolu 9 mēnešu garumā informēsim gan privāti, gan publicēsim skolas mājaslapā 3. jūlijā.

LADC skola ir Latvijas radošās nozares celmlaužu veidota ekskluzīva izglītības programma, kas reizi gadā 9 mēnešu garumā skolo un iedvesmo īpašu atlasi izturējušus studentus no visas Latvijas. Nodarbības notiek pie nozares praktiķiem Latvijas lielākajās radošajās aģentūrās un studijās uz vietas. LADC skola ietvaros studenti apgūst visas reklāmas svarīgākās komponentes, risinot reālu klientu problēmas, piedāvājot tām savu radošo risinājumu.

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.