Sākas darbu pieteikšana Radošās izcilības festivālā ADwards01-07-2022

Šodien, 1. jūlijā, sākas darbu pieteikšana jau sešpadsmitajam Radošās izcilības festivālam ADwards, kurā labākos Latvijas reklāmas un dizaina projektus vērtēs profesionāla starptautiska žūrija. Darbus festivāla konkursam iespējams pieteikt līdz 21. augustam. Savukārt ADwards apbalvošanas ceremonija norisināsies 15. septembrī.

Festivālā, ko rīko Latvian Art Directors Club (LADC), darbi tiks vērtēti 12 kategorijās: integrētās kampaņas, TV&radio, interaktīvie un digitālie risinājumi, drukas māksla un dizains, preses un vides reklāma, zīmola stāsts, sabiedriskās attiecības, netradicionālā komunikācija, pasākumi un sponsorēšana, zīmola saturs un izklaide, kā arī īpaša jauno radošo kategorija un radošās izcilības eksports. Vērtēšanai iespējams iesniegt darbus, kas īstenoti laika periodā no 2021. gada 31. marta līdz 2022. gada 30. jūnijam.

“Šī gada festivāla radošais koncepts “Izcel savu izcilību” aicina radošo nozaru pārstāvjus ne tikai izcelt savas stiprās puses, bet arī izcelt balvas. To, ka mums ir ar ko lepoties, apliecina gan pagājušajā gadā iesniegtie 253 darbi, gan vairāki piešķirtie zelta ordeņi un žūrijas komisijas atzinīgie komentāri par Latvijas reklāmas industriju. Kā lielisku piemēru tam, ka izcilus darbus spēj radīt un īstenot gan radošās aģentūras, gan mazās studijas, gan neatkarīgie nozares profesionāļi, iespējams minēt Alises Zariņas un Danas Jurkjānes kampaņu “Esi mūsu Soross!” (klients: Satori), kas saņēmusi pat dubulto ADwards zelta ordeni,” uzsver LADC direktore Žanete Eglīte.

Šogad žūrijas darbs norisināsies klātienē, darbus vērtēs nozarē atzīti reklāmas un grafiskā dizaina eksperti no Latvijas un ārvalstīm.

Darbus festivāla konkursam iespējams pieteikt līdz 21. augustam. Turklāt līdz 24. jūlijam pirmais darbs iesniedzams bez maksas, neatkarīgajiem profesionāļiem – pirmie divi darbi bez maksas.

Svinīgā ADwards apbalvošanas ceremonija norisināsies 15. septembrī.

Radošās izcilības festivālu ADwards rīko Latvian Art Directors Club, bet komunikācijas konceptu izstrādā aģentūra McCANN Riga. Vairāk informācijas par pieteikšanos un festivālu pieejama www.adwards.lv

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.