Anete aiziet, Annija atnāk27-04-2018

29.februāris ir visa foršā sākums. Pirmkārt, esmu dzimusi šājā dienā, ha. Otrkārt, tieši 29. februārī pirms 7 gadiem saņēmu apstiprinošu atbildi manam pieteikumam strādāt LADC. Tā bija labākā dzimšanas dienas dāvana, ko var vēlēties. 
Kopš tās dienas ir pagājis manas profesionālās dzīves interesantākais un vērtīgākais sprīdis, iepazīti fantastiski un skaisti Latvijas un pasaules radošākie prāti, nosvinēti neskaitāmi radoši veikumi, izdarītasi foršas un nozarei ļoti vajadzīgas lietas. Man ir bijis tas gods darba tirgū katapultēt 72 LADC skolas talantus. Roku rokā ikdienā strādāt, mācīties un iedvesmoties ne tikai no radošajiem celmlaužiem, bet arī vērtīgām sadarbībām ar līdzīgi domājošiem uzņēmumiem, ko nu jau varu saukt par saviem draugiem. Būt daļai no šīs dažkārt izaicinājumiem pilnās, tomēr aizraujošās un gandarījumu sniedzošās LADC dzīves. Par šo pieredzi būšu mūžam pateicīga un pateikt: “Paldies!” būtu nepateikt neko. Un tomēr - paldies!
Šis ir otrs labākais darbs pasaulē (pirmais, protams, ir profesionāls ceļotājs), ko bez bažām turpmāk nododu Annijas Mežgailes rokās un vēlu arī turpmāk, nu jau Annijas vadībā visai LADC komūnai turpināt augt, attīstīties un, protams, nosvinēt paveikto!
LADC 4 life!
Sirsnībā,
Anete
 | +37126708810
Jaunie LADC kontakti:  | +371 2 6339424

Draugi & Partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk: Sīkdatņu politika.